Ana SayfaKredilerAyda 500 Liraya Konut Kredisi İng Bank’ta

Ayda 500 Liraya Konut Kredisi İng Bank’ta
A

-

İng Bank’tan Her Keseye Uygun Konut Kredisi

İng Bank diğer bankaların aksine aylık kaç lira ödeyebileceğinizi sizlere soruyor ve buna göre kredi teklifi yapıyor. Öyle ki aylık olarak ödemeniz gereken ücreti 500 ya da 5 bin lira yapabiliyorsunuz. Daha doğrusu İng Bank konut kredisi her bütçe için verilebiliyor.

Kredi faiz oranı yüzde 1,14 olan İng Bank konut kredisinden çok büyük miktarlarda da faydalanabilirsiniz. Ancak bunun için internetten randevu almanız, bir İng Bank şubesine giderek görüşme yapmanız gerekiyor. Eşit taksitli konut kredisi kampanyası kapsamında İng Bank’tan dilediğiniz gibi kredi çekebileceksiniz.

Eğer sizlerin aylık en fazla ödeyebileceği tutar 500 liraysa İng Bank sayesinde 32606 lira kredi çekebilirsiniz. İng Bank tıpkı diğer bankalar gibi evin ya da gayrimenkulün bir kısmı kadar sizlere kredi verebiliyor. Bunu oranladığımızda en fazla istediğiniz evin yüzde yetmiş beşi kadar parayı kredi olarak çekebileceksiniz.

İng Bank konut kredisi kampanyasından faydalanmak için kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekiyor. Kredi tahsis ücreti çekmek istediğiniz kredi tutarına göre değişiklik gösterecektir. Buna göre İng Bank sayesinde 32606 lira kredi çekerseniz ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 163 lira olacaktır. Bu kredide aylık taksitin sadece 500 lira olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

İng Bank konut kredisi kapsamında hayat sigortası zorunluluğu da bulunuyor. Ancak hayat sigortası kişilerin yaşına ve cinsiyetine göre değişebiliyor. Bu nedenle ne kadar hayat sigortası bedeli ödeyeceğinizi en net olarak bankaya görüşmeye gittiğinizde öğrenebilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol