Ana SayfaKredilerGaranti Bankası Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi
G

-

Bayramın yaklaşmasıyla birlikte birçok bankanın ihtiyaçlarınıza özel olarak düzenlediği bayrama özel ihtiyaç kredileri de ön plana çıkmaya başlamıştır. Bayram kredileri, tüketicilerin bayramda da ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamaktadır.

Garanti Bankası Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi, bankanın özel faiz oranlarıyla müşterilerine sunduğu imkanlardır. 36 aya varan taksit imkanı sağlayan  banka %1,19’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır.

Bankanın sağladığı ihtiyaç kredisinden faydalanmak için KKB bilginizi öğrenmeniz gerekmektedir. Kampanya sayfasındaki link aracılığıyla bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Kredi başvurusu gerçekleştirmek isteyenler; Garanti Cep, Garanti İnternet, Garanti şubeleri gibi kanalları kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Bayrama özel ihtiyaç kredisi %1,19’luk faiz oranlarını 50 bin TL’lik kredileri için uygulamaktadır. 25 bin TL’lik krediler için %1,32 faiz oranları uygulanmaktadır. 50 bin TL ve üzeri tutarlar için de ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,19 olacaktır. Garanti İnternet ve Garanti Cep şubelerinden kullanabileceğiniz kredi limitiyse 25 bin TL olarak belirtilmiştir. Kredi başvurusu yapmadan önce örnek bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Bunun için bankanın hesaplama araçları kullanılabilir.

Bankanın ihtiyaç kredisi kapsamında örnek hesaplama planı için; 25 bin TL’lik kredilerde %1,32 faiz oranıyla aylık taksitler 36 ay vadede 916,50 TL’dir. Sigorta ve vergi ücretleri 375 TL, kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i olan 125 TL’dir. 50 bin TL’lik ihtiyaç kredisi için %1,19 faiz oranı 36 ay vade ile aylık taksitler 1786,02 TL’dir. Sigorta ve vergi ücretleri 750 TL ve kredi tahsis ücreti 250 TL’dir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol