Ana SayfaKredilerYapı Kredi’den Kişiye Özel Faizli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi’den Kişiye Özel Faizli İhtiyaç Kredisi
Y

-

Yapı Kredi’den Kişiye Özel Faizli Kredi

İhtiyaç kredisi almak isteyenler Yapı Kredi Bankası’nı tercih etmeleri durumunda 5-10-20 bin liralık kredi paketlerinden birini seçerek kredi başvurusunda bulunabilirler. Normal de ihtiyaç kredisi faizleri sabitken Yapı Kredi Bankası bu krediye özel olarak kişiye özel faiz oranı belirliyor. Buna göre kredi notu düşük olan kişilerin sorununu kredi notu yüksek olanlar yaşamıyor. Kredi notu yüksek olan ve Yapı Kredi Bankası’nı tercih eden kişiler her zaman avantajlı bir şekilde kredi çekebiliyorlar.

Yapı Kredi’den çekeceğiniz 5 bin liralık ihtiyaç kredisi için ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 25 liradır. Kredi faiz oranı ise 24 ay için 1,39 ile 1,43 arasında değişiyor. Buradaki kredi faiz oranı tamamen kişinin bankalar gözündeki durumuyla ilgilidir. Eğer bankadan 5 bin liralık bir kredi çekerek 24 ayda ödemek istiyorsanız bir ayda 255 lira ödemeniz gerekecek.

Yapı Kredi Bankası sayesinde 36 ay vadeli 10 bin liralık ihtiyaç kredisi aldığınızda 50 liralık kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekmektedir, buna ek olarak bu kredinin faiz oranları 1,36 ve 1,40 arasında değişiyor. Aylık olarak ödemeniz gereken birim taksit tutarı ise 369 lira ile 379 lira arasında değişiyor.

Son olarak Yapı Kredi ihtiyaç kredisi fırsatından 20 bin lira olarak faydalandığınızda 100 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Kredi tahsis ücreti ödedikten sonra 36 ay vadeli olarak aldığınız bu kredi için ayda 740 lira taksit ödersiniz.

Bu kredi kampanyasında zorunlu hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor, bunu için de 36 ay vadeli sigorta primi sadece 69 liradır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol