Ana Sayfa Krediler Yapı Kredi 2. El Taşıt Kredisi

Yapı Kredi 2. El Taşıt Kredisi

-

Taşıt Kredisi Kampanyası

Bayramın yaklaşmasıyla araba alma isteğiniz daha da artmış olabilir. Araba almak istemenize rağmen finansal konularda problem yaşıyorsanız Yapı Kredi taşıt kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz. 2 farklı grup olarak sizlere kredi fırsatı sunan Yapı Kredi hem sıfır hem de 2. El araç ihtiyaçlarınız konusunda sizlere yardımcı olabiliyor.

Yapı Kredi taşıt kredisi kampanyası bünyesinde 24 ay vadeli bir taşıt kredisi almak istediğinizde 20 bin liraya kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi faiz oranı sadece 1,3 olan bu kredide kredi tahsis ücreti olarak 105 TL ödemek gerekiyor.

Bu kredi kampanyası sayesinde aldığınız araçlar için sonradan da kredi kullanmanız mümkün. Öyle ki 2. El araçlarda aldığınız süreyi 15 gün geçirmemeniz şartıyla sonradan kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

Bu krediye internetten ön başvuru yapabilseniz bile resmi işlemleri şubeden yapmanız gerekiyor. Buna göre yapmanız gereken şey kimlik belgeniz, resmi gelirlerinizi belgeleyen evraklarla bankaya gitmektir. Daha sonra birkaç dakika içinde resmi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Dilerseniz Yapı Kredi taşıt kredisi kampanyasından 36 ay vadeli olarak, 1,35 kredi faiz oranı ödeyerek 40 bin lira miktarında faydalanabilirsiniz. Bu kredi için ödemeniz gereken toplam masraf ise sadece 210 lira olacaktır. Taksit tutarına baktığımızda ise aylık taksit tutarının 1475 lira olduğunu görüyoruz.

Hem sıfır hem de 2. El araçlar için alabildiğiniz bu kredinin detayları için Yapı Kredi şubelerine gitmeniz gerekiyor. Burada konu hakkında daha net bilgi alarak kredi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,122BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler