ING Bank Banka İş İlanları

ING Bank, sektörün güçlü ve deneyimli finansal kuruluşlarından biri olarak müşterilerine sağladığı eşsiz deneyimleri müşterilerine de sağlayarak banka iş ilanları kapsamında personel alımları gerçekleştirmektedir.

Bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı gerçekleştirecek olan banka, üniversitelerin Endüstri, İşletme, Matematik Mühendislikleri ve MIS, İstatistik gibi bölümlerden veya benzer bölümlerden mezun adayları beklemektedir.

Bankanın bünyesinde çalışacak olan adaylar için iş ilanında belirtilen pozisyon Bireysel Bankacılık İş Analisti’dir. ING Bank Bireysel Bankacılık İş Analisti personel alımları için bazı şartların da karşılanıyor olması gerekmektedir.

Adayların ileri düzeyde İngilizce bilmesi gerekmektedir. Ayrıca bilgisayar programlarının kullanımı konusunda yetenekli, tercihen kredi kartı, bireysel kredi ve bankasürans alanlarında analist olarak çalışmış bireylerin iş başvurusu beklenmektedir. Erkek adaylar için askerlik görevlerini çalışmış bireyler olmalıdır. 

Banka iş ilanları için yapılacak olan personel alımları için belirtilen iş tanımında yer alan bilgiler şu şekildedir; bankanın yeni ürünlerine yönelik iş analizinin yapılması, sistemsel ihtiyaçların belirlenmesi gibi temel görev tanımları, ayrıca  mevcut ürünler ve süreçlerle ilgili işleyişin iyileştirilmesi çalışmalarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Bütün bu süreç boyunca iş ilanında belirtilen niteliklerin sağlanması, bankacılık alanında kariyerini iyi bir noktaya taşımak isteyen adayların başvuruları beklenmektedir. İş başvurusunda bulunacak adaylar için iş ilanının kapanma süresi 26 Ağustos 2016 olarak belirtilmiştir. Çalışma saatleri olarak haftaiçi 9.00 – 18.00 arası belirtilmektedir.

ING Bank Bireysel Bankacılık İş Analisti Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-bireysel-bankacilik-is-analisti-1628226

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın