Kuveyt Türk Personel Alımları

Google Haberlere Abone Ol:

Tecrübeli Personel Aranıyor

Kuveyt Türk 2016 personel alımları arsında yer alan bu iş ilanında banka adayların bazı şartları sağlamlarını bekliyor. Buna göre adayların üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden Endüstri Mühendisliği bölümünden ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden birisinden mezun olma şartı aranıyor. Ayrıca banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda adayların operasyon alanında en az 4 yıllık bir deneyime sahip olması isteniyor.

Kuveyt Türk Bankasının bu iş ilanında adayların tercihen İngilizce bilgisine de sahip olması isteniyor. Banka sınavlarına girmeden banka personeli olabileceğiniz bu ilanda adayların faizsiz bankacılık alanında çalışmak için istekli olması da gerekiyor. Ayrıca erkek adaylar için ise askerlik görevini tamamlamış olması isteniyor.

Müşteri ve başarı odaklı çalışmaları adaylarda beklenen bir diğer genel niteliktir. Ayrıca banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanla işe alınacak olan personelin genelde takım halinde görev alacağı için takım çalışmasına da yatkın olması gerekiyor. Adayların etkin iletişim becerisine sahip olması planlama ve organizasyon becerisinin de yüksek olması gerekiyor. Adayların analitik düşünebilmesi ve aynı alanda en az 1 yıl tecrübeli olması isteniyor.

Kuveyt Türk Bankasının Mardin Kızıltepe şubesinde operasyon yetkilisi olarak görev alacak olan bu personelin 1 ila 8 yıl arasında tecrübeli olması isteniyor. Askerlik durumunun ise yapıldı ya da muaf olması gerekiyor. Eğitim seviyesinin ise üniversite mezunu, yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu doktora mezunu ya da öğrencisi olması gerekiyor. Bankacılık finans bölümünde görev alacak bu personel sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak ve uzman seviyesinden işe başlayacaktır. Ayrıca bu personel Mardin ilinde görev alacaktır. Banka sınavları hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu iş ilanı hakkında bilgi almak için de aşağıda bulunan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-operasyon-yonetmeni-1621618

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...