Ana Sayfa Krediler Halkbank Toki İndirimi İçin Konut Kredisi

Halkbank Toki İndirimi İçin Konut Kredisi

-

Halk Bankası, halkın bankası olarak çıktığı bu yolda müşterilerine özel olarak düzenlenmiş fırsatlarla sunmaya devam etmektedir. Hükümetin yaptığı bazı düzenlemelerle birlikte bilindiği üzere TOKİ konut alımlarında taksit ödeyenlere kampanya düzenlemişti.

Düzenlemelerce TOKİ taksitlerini kapatmak isteyen vatandaşlar için %20’lik bir indirim söz konusuydu. Halk Bankası da bu indirimi krediyle kapatmak isteyenler için konut kredileri vermektedir. Halkbank TOKİ İndirimi için Konut Kredisi 22 Ağustos 30 Eylül tarihleri arasında sınırlandırılmış bir kampanyadır.

TOKİ’ye olan borcunu çektiği kredi ile kapatmak isteyenler ve borcunu tek seferde kapatıp %20 indirim fırsatından yararlanmak isteyenler için %0,80’den başlayan faiz oranları sizleri karşılamaktadır.

Bütçenize göre seçeceğiniz ödeme planlarıyla geri ödemelerinizi yapıp kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca banka ekspertiz ücreti ve kredi tahsis ücretini bu konut kredisi için talep etmemektedir. Vade sürelerine göre değişiklik gösteren krediler 120 aya varan fırsatlarla karşılamaktadır. Konut kredisi için belirlenen üst limitse, borcu kapatacak olan tutar kadardır. 24 aya kadar olan vadeler için %0,80, 48 aya kadar olan vadelerde %0,89, 60 aya kadar olan vadelerde %0,90 ve 120 aya kadar olan vadelerdeyse %0,95 faiz oranları uygulanmaktadır.

Örnek bir ödeme planı sunan banka konut kredisi için48 aylık vade süresi ve %0,90 faiz oranıyla 50 bin TL’lik kredi de aylık 1285 TL’lik taksitler içermektedir. Belirlenen yıllık maliyet oranıysa %11,2186’dır. Kredi başvurusu için şimdi Halkbank şubelerini ziyaret ederek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,268BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler