Ana Sayfa Krediler Denizbank Güncel Taşıt Kredi Faiz Oranları

Denizbank Güncel Taşıt Kredi Faiz Oranları

-

Denizbank, birçok kredi ürünüyle müşterilerine birçok kampanya seçeneği sunarak müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadırlar. Sunduğu her kredi fırsatı farklı faiz oranları ve ücretlendirmelerle karşımıza çıkmaktadır.

Denizbank’ın taşıt kredi faiz oranlarına değinilecek olursa %1,49 gibi faiz oranlarıyla karşılanmaktasınız. Denizbank Taşıt Kredi Faiz Oranları 48 aylık vade süresi çin sabit kalmaktadır. Bireysel kredi kullanımlarında geçerli olan bu oran, ticari krediler için değişebilir. Ticari kredileri için belirtilen vadeler 60 aylık süreler içermektedir.

Bireysel krediler için %1,49’luk faiz oranları sıfır km ve ikinci el araçlar farketmeksizin sabit oranlarda seyretmektedir. Başvurunuz genel itibariyle 1 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Geri ödeme günlerinizi de belirli bir süre zarfında kararlaştırmanız mümkündür.

Taşıt kredi faiz oranlarının %1,49 olduğu kredi için taşıtın bedelinin 50 bin TL’ye kadar olan tutarlarında %70, 50 bin TL’yi aşan bedel içinse 50 bin TL’nin %70’i ve geri kalan tutarın %50’si kadar kredi kullanımı sağlanmaktadır.

Denizbank’ın kredi faiz oranları için ayriyeten Denizbank internet sitesinden veye Denizbank iletişim kanallarından da bilgi almanız mümkündür. Örnek bir maliyet tablosu oluşturan banka, 25 bin TL’lik kredi için, 48 ay vade ile %1,49 faiz oranlarında, aylık toplam %1,97 maliyet oranına sahiptir. Toplam ücretler 126 TL, kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i ve yıllık toplam maliyet oranıysa %23,70’dir.

Taşıt kredisi başvurularınız için Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,422BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,420TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler