Denizbank Şube Op. Yöneticisi Personel Alımları

0

Denizbank Banka İş İlanları

Denizbank, birçok eğitim programı, İşkur işbirliğiyle gerçekleştirilen çalışmalarla, kariyerinizde İşkur destekli bir yer açmaktadır. Bu kapsamda banka iş ilanlarıyla da birçok kişinin bankacılık sektörüne atılımını sağlamaktadır.

Stajyerler, yeni mezunlar ve deneyimli çalışanlardan oluşan güçlü bir ekiple yoluna devam etmektedir. Denizli – Çivril bölgesinde görevlendirilmek üzere yapılacak personel alımları da bu takımı daha büyük bir ekip haline getirmek ve daha güçlü ilerlemek için yayınlanan bir iş ilanıdır.

İş başvurusunda bulunacak adayların görevlendirileceği pozisyon Şube Operasyon Yöneticisi’dir. Denizbank Şube Op. Yöneticisi personel alımları kapsamında; cari hesaplar, krediler, mali kontrol ve kambiyo gibi konularda deneyimli adayların başvuruları beklenmektedir.

Genel müdürlük ve şube yönetiminin çeşitli uygulamalarını gerçekleştirerek kaynakların etkin bir şekilde kullanımını sağlayacak adayların iş ilanına başvuruları beklenmektedir. İş başvurusu gerçekleştirmek isteyen adaylar için tercihen üniversite mezunu, bankacılık sektöründe ve benzer pozisyonlarda en az 5 yıllık tecrübe istenmektedir.

İş ilanı kapsamında personel alımı yapılacak pozisyon için ayrıca; Microsoft Office programlarına hakim, insan ilişkilerinde etkili bir iletişime sahip, takım çalışmalarına uyum sağlayabilen kişilerin iş başvurusu beklenmektedir. Finans – ekonomi ve bankacılık alanında kariyerini ilerletmek isteyenler ve Denizbank bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi iş ilanında 17 Eylül 2016 olarak belirtilmektedir.

Personel alımları gerçekleştirecek banka tam zamanlı çalışanlar aramaktadır. Detaylı bilgi için banka iş ilanının sayfasını inceleyebilirsiniz.

Denizbank Şube Op. Yöneticisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/sube-operasyon-yoneticisi-civril-subesi-is-ilani/705011

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın