Vakıfbank’tan 50 Bin Lira Masrafsız Bayram Kredisi

0

Vakıfbank Bayram Kredisi Kampanyası

Bayramdaki ihtiyaçlarınızı ertelememek istiyorsanız bankaların sizlere özel olarak sunduğu bayram kredisi kampanyalarına bakabilirsiniz. Vakıfbank Bayram kredisi kampanyası sayesinde yüzde 1,36 kredi faiz oranından faydalanarak tam 50 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz. Kredinin alt limiti bin lira üst limiti ise 50 bin lira olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank bayram kredisi bin lira ile 50 bin lira arasında çekilebiliyor, aynı şekilde kredinin vadelendirilmesi konusunda da müşterinin seçimine bakılıyor. Buna göre kredi vadelendirilmesi konusunda 1 aydan 36 aya kadar bir vade seçebilirsiniz. Kredi faiz oranı sabit olup her vade seçeneği için 1,36’dır.

Vakıfbank bayram kredisi kampanyası sayesinde kredi çekmek isterseniz kredi tahsis ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Çünkü bu kredi masrafsız kredi olarak sizlere sunulmuştur. Dolayısıyla kredi faiz oranına ek olarak herhangi bir masraf ödemeniz asla söz konusu değildir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Aynı şekilde bu kredi kampanyası sayesinde hayat sigortası yaptırmanıza da gerek kalmıyor. Bayram’daki ihtiyaçlarınız için Vakıfbank bayram kredisini kullanmanız durumunda masrafsız bir krediden faydalanmış olursunuz.

Çekmiş olduğunuz 50 bin liralık krediyi 36 ay vadede ödemek istiyorsanız aylık olarak ödemeniz gereken ücret 1847 lira olacaktır. Bu kredide herhangi bir şekilde borç erteleme seçeneği bulunmuyor. Bayram’a kadar devam edecek olan bu kampanyadan faydalanmak için Vakıfbank internet şubesini ya da telefon şubesini kullanabilirsiniz. Ön başvurunuz onaylandığı takdirde sizlerin Vakıfbank şubesine gitmesi gerekiyor. Buradaki işlemleri tamamlayıp prosedürleri yerine getirdikten sonra kredinizi hemen çekebileceksiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın