Vakıfbank 0,95 Faiz Oranlı Halden Anlayan Konut Kredisi Kampanyası

0

Vakıfbank 0,95 Faizli Konut Kredisi

Konut kredisi faizlerini düşüren bankalar kervanına Vakıfbank da eklendi. Öyle ki şu anda bir puan altındaki faiz oranıyla dikkat çeken bankalardan biri de Vakıfbank olarak karşımıza çıkıyor. 120 ay vadeli olarak sizlere sunulan bu kredi kampanyasına ulaşmak için Vakıfbank şubelerine giderek Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi kampanyasını sorabilirsiniz. Daha sonra gerekli evraklarla konut kredisi çekebileceksiniz.

Birçok bankanın konut kredisinden faydalandığınız zaman satın alacağınız evin değerini hesaplamak üzere ekspertizler evi inceler. Ancak Vakıfbank konut kredisi kampanyasında ekspertiz ücreti bulunmuyor. Bu de demek oluyor ki bu bankadan kredi almanız halinde yaklaşık olarak 400 ile 750 lira arasında değişen ekspertiz ücretini ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Vakıfbank konut kredisi kampanyası için geçerli olan tek masraf kredi tahsis ücretidir. Her zaman söylediğimiz gibi krediyi çektikten sonra avukatınızla yapacağınız küçük bir başvuru sonucunda bu ücreti geri alabilirsiniz. Bu bankanın konut kredisi için belirlediği kredi tahsis ücreti 500 liradır. Bu ücreti krediye başvururken ödemeniz gerekiyor.

Vakıfbank konut kredisi sayesinde 100 bin lira olarak aldığınız kredi için 10 yıl vadede toplam 68 bin lira fazladan ödeme yaparsınız. Faiz oranı 0,95 olan kredinin 120 ay vadedeki taksit seçeneğine baktığımızda bir aylık taksit tutarının 1400 lira olduğun görüyoruz. Yani bankadan kredi almanız halinde ayda 1400 lira ödeyerek bu krediden kurtulabilirsiniz. BSMV oranı bu kredi için yüzde 0’dır, dolayısıyla kredinin bu kadar uygun olmasının nedeni de budur. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın