Garanti Bankası Müşterinin Sesi Yetkilisi İş İlanları

0

Garanti Banka Personel Alımları

Garanti Bankası, özel bankalar statüsünde finansal sektörde adını sıkça başarılarla ve ödüllerle duyuran bankalardandır. Garanti Bankasının şeffaf ve güvenilir bir politika yürüterek hem müşterileri için hem de çalışanları için özverili bir banka ortamı sağlamıştır.

Banka bünyesinde görevlendirilmek ve çalışma sahasını güçlendirmek adına personel alımları gerçekleştirmektedir. Banka iş ilanları yayınlarak, Müşterinin Sesi olabilecek adayları iş başvurusu için davet etmektedir.

Garanti Bankası Müşterinin Sesi Yetkilisi  iş ilanları müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla aranan adaylar içindir. Müşteri deneyimi ve Memnuniyeti Birimi’nde görevlendirilecek olan yeni takım arkadaşları banka iş ilanları kapsamında bazı koşulları sağlamalıdır.

Üniversitelerin yeni mezunları veya en az 3 yıllık deneyime sahip adayları, mühendislik ve istatistik gibi veya benzeri bölümlerden mezun adaylar, tercihen database yönetibilecek deneyimde SQL bilgisi olan, analatik düşünebilen, empati kurabilen, yeniliklere ve okumaya açık, yoğun iş ortamında dikkatini işine verebilecek ve detaylarda özenli bir çalışma çıkartabilecek adayların iş başvurusu beklenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Ayrıca adayların iş ilanı kapsamında personel alımlarında dikkat etmesi gereken diğer hususlar; iyi derecede İngilizce bilgisi, sorumluluk sahibi olmak, işle ilgili pro-aktif davranışlar sergileyebilmek, baştan sona sıkı bir takiple iş bitirebilmek, MS Office programlarına hakim, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar beklenmektedir.

Personel alımı yapan bankanın iş ilanına 22 Ekim 2016 tarihine kadar başvurabilirsiniz. Bankanın diğer iş ilanları için 27 açık pozisyon bulunmaktadır.

Garanti Bankası Müşterinin Sesi Yetkilisi Personel Alımı, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-musterinin-sesi-yetkilisi-1636983

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın