Garanti Bankası’ndan Emeklilere Müjde Gibi Promosyon Fırsatı!

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası geçtiğimiz günlerde “Emekli Arkadaşını Davet Et” kampanyası başlatmıştı. Emekli Arkadaşını Davet Et kampanyası bağlamında ise emekli arkadaşını davet eden emekli müşterilerine ek promosyon nakit hediyesi sunuyor. Peki nedir bu “Emekli Arkadaşını Davet Et” kampanyası?

Garanti Bankası
Garanti Bankası

Garanti BBVA’dan emekli maaşınızı alıyorsanız siz de emekli arkadaşınızın bankasını Garanti BBVA’ya taşıması için ona davette bulunabilirsiniz. Sizin davetiniz ile emekli maaşını Garanti Bankası’na taşıyan arkadaşınız sayesinde bankanızdan 150 TL nakit hediye kazanabilirsiniz. Böylece hem siz hediye nakit kazanabilirsiniz hem de Garanti Bankası sayenizde yeni müşteriler edinebilir. Kampanyadan yararlanmak için gerekli olan şartlar ise Garanti Bankası’ndan emekli maaşı alıyor olmanız ve emekli arkadaşınızın bankasını Garanti BBVA’ya taşımasını sağlamanız.

Promosyon Sınırları Var Mı?

Promosyon Sınırları Var Mı?
Promosyon Sınırları Var Mı?

Emekli maaşını Garanti BBVA dışında bir bankadan alan vatandaşlar maaşlarını Garanti BBVA’ya taşıdıkları takdirde eğer maaşları 1.500 TL’ye kadarsa bankadan 1000 TL, eğer maaşları 1.500 – 2.000 TL arasındaysa 1.250 TL, son olarak maaşları 2.500 TL ve üzerinde ise 1.500 TL nakit promosyon hediyesi kazanıyor. Emekli maaşını Garanti Bankası’na taşımak isteyenlerin herhangi bir şubeye gitmesine gerek yok. Emekli maaşı taşıma işlemlerini vatandaşlar Garanti BBVA Mobil ya da Müşteri İletişim Merkezleri üzerinden yapabilecek. Üstelik emekli maaşını Garanti Bankası’ndan alan müşteriler hafta içi saat 16:00 ‘a kadar yapacakları EFT işlemlerinde herhangi bir ücret ödemeyecek.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...