Halkbank’tan TOKİ İndirim Kampanyası

0

Yüzde 20 İndirim Fırsatı

Halkbank konut kredisinde TOKİ için yüzde 20 indirim fırsatı bulunuyor. TOKİ borcunu ödeyerek seferde tapusunu alacak kişilere yüzde 20 oranında indirim uygulanacaktır. TOKİ’nin bu kampanyasından yararlanmak için Halkbank konut kredisine başvurabilirsiniz. 22 Ağustos ila 30 Eylül arasında geçerli olan bu kampanya TOKİ’ye olan borcunuzu tek seferde ödemeniz halinde geçerli olacaktır.

Halkbank bu konut kredisinde tahsis ücreti ve uzman incelemesi için ücret almıyor. Buda büyük bir avantajdır. Çünkü normalde bu ikisi bile 1000 TL civarına mal olabiliyordu. Ancak Halkbank bu kredi kampanyasında bu ücretleri talep etmiyor. Faiz oranları ise 24 ay vade için yüzde 0,80 oranında 48 ay vade için yüzde 0,89 oranında 60 ay vade için yüzde 0,90 oranında ve 120 ay vade için ise yüzde 0,95 oranında belirlenmiştir. Tahsis ücreti ise yoktur. Örneğin 50 bin TL kredi alıp 120 ay vade seçeneğini kullanırsanız yıllık maliyet oranı yüzde 12,0149 oranında olacaktır. Bu krediden yıllık maliyet oranları ise gayet düşük seviyelerde bulunuyor. Halkbank gerekli görmesi halinde bu kredi hakkında şartları değiştirme hakkına sahiptir.

TOKİ indirim kampanyası kapsamında olacak bu kampanyada üst limit olacak indirimli kapama bakiyesi belirlenmiştir. Yani örneğin 50 bin TL kapama bakiyeniz varsa bunun tamamı için konut kredisi alabilirsiniz. TOKİ indirimi için kampanya düzenleyen Halkbank’ın bu kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın