Yapı Kredi Bankacılara Özel Taşıt Kredisi

0

Tüketicilere özel birçok fırsat ve kampanyayı özenle müşterilerine sunan banka, her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek yoluna devam etmektedir. Yapı Kredi, köklü bir bankacılık anlayışıyla ilerlerken yeni kampanyalar da beraberinde gelmektedir.

Yapı Kredi Bankacılara Özel Taşıt Kredisi ile bankacılar da kendilerine özel fırsatlardan yararlanabilecekler. Bankacıların yararlanabileceği bu taşıt kredisi avantajlı fırsatlar vaat etmektedir. Araba sahip olmak isteyen bankacılar hızlıca taşıt kredi başvurusu yapabilirler.

Kredi başvurusu için Yapı Kredi’nin Kredi Şimdi internet  kanalı veya Yapı Kredi şubeleri ziyaret edilebilir. Kredi başvurusu yapmak isteyenler için taşıt kredileri %1,07’den başlayan faiz oranları içermektedir.

Örnek ödeme planları sunulursa; 20 bin TL kredi için 24 ay vade ile %1,07 faiz oranında aylık taksitler 974 TL’dir. Toplam masraf 630 TL, aylık toplam maliyet %1,56, yıllık toplam maliyetse %18,70’dir. 20 bin TL’lik diğer bir taşıt kredisi için aylık faiz oranı %1,07, 36 ay vade süresinde aylık taksitler 697 TL’dir. Toplam masraf 630 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,47, yıllık toplam maliyet oranı 17,69’dur.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Son olarak 20 bin TL’nin %1,18 faiz oranıyla sunulan taşıt kredisi 36 ay vadede aylık 713 TL’lik taksitler içermektedir. Toplam masraf 630 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,61, yıllık toplam maliyet oranıysa %19,30’dur.

Sizden kredi başvurusu halinde ekstra olarak kredi tahsis ücretleri, sigorta masrafları ve kasko yapılacaksa bunlara dair masraflar da talep edilebilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın