Ana SayfaKredilerDenizbank Tüketici İhtiyaç Kredisi

Denizbank Tüketici İhtiyaç Kredisi
D

-

Güçlü bir banka olmanın verdiği süreklilik ve verimlilikle yoluna devam eden Denizbank, kampanyalarıyla müşterileriyle de sıkı ilişkiler kurmaktadır. Yeni fırsatların ve geniş ürün çeşitliliğinin sunduğu fırsatları siz de inceleyebilirsiniz.

Bu kampanyalardan birisi olan Denizbank Tüketici İhtiyaç Kredisi, tatilden eğitime kadar bütün ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir. Sağlık, evlilik, bilgisayar veya ev eşyası ihtiyaçlarınızı karşılamanız mı lazım? Denizbank sizlere Tüketici İhtiyaç Kredisiyle masraflarınızda yardımcı oluyor.

Kişisel birçok ihtiyacınız için kredi başvurusunu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusuna cevaplarınız genel itibariyle 1 iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Geri ödeme günlerinizi kredi kullanımından sonraki 45 günlük süre zarfında da belirleyebilirsiniz.

Kredi başvurusu gerçekleştirmek isteyenler için gereken belgeler; Başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, gelir belgesi, ikametgah belirten belge, kira  geliri veya faiz gelirleri varsa bunlara dair belgeler.

%1,79’luk faiz oranlarıyla karşılaşabileceğiniz ihtiyaç kredisi, 36 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Kredinin üst limiti 40 bin TL olarak belirtilmiştir.

İhtiyaç kredisi için örnek bir ödeme tablosu oluştulursa, 10 bin TL’lik kredi için %1,79 faiz oranıyla 12 ay vade süresinde aylık taksitler 954 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 50 TL, sigorta ve vergiler dahil ücretler toplamı 86 TL’dir. Diğer bir seçenek olan 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisi 36 ay vade ve %1,79 faiz oranı için aylık taksitler 402 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL, sigorta ve vergi dahil diğer ücretler toplamı 151 TL’dir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol