Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

0

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Bankaların ihtiyaç kredisi üst limitleri genel olarak 50 bin liradan fazla olmazken Odeabank sayesinde çekeceğiniz kredinin üst limiti 100 bin liraya kadar çekebiliyor. Aynı kredi için belirlenen alt limit ise bin liradır.

Odeabank ihtiyaç kredisi vade seçeneklerini incelediğimizde bu kredini vade seçeneklerinin aylık olarak arttığını görebiliyoruz. Buna göre bankadan kredi alanlar 1 aydan 36 aya kadar olan vade seçeneklerinden birini seçebilirler. Odeabank ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanmak için internet üzerinden ön başvuru yapma hakkınız da bulunuyor.

Odeabank ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranı 1,55’tir. Bu kredi faiz oranıyla kredi çektiğinizde, 10 bin liralık krediyi 36 ayda ödemek isterseniz aylık taksit tutarınız 383 lira olacaktır. 383 liralık taksitlerle 36 ay ödeme yapmanız halinde borcunuzdan kurtulursunuz.

Kredi için belirlenen güncel tahsis ücreti 52,5 liradır. Bu kredi tahsis bedeli 10 bin liralık kredi için belirlenmiştir, eğer daha yüksek bir kredi çekerseniz elbette ki bu ücret artış gösterir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Kredi için hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası bedeli ise 83 lira olarak belirlenmiştir. Bunun dışında kredinin aktif bir masrafı bulunmuyor. Dolayısıyla kredinin toplam masrafı için 135,5 lira ödemeniz gerekiyor.

Odeabank bankasından 5 bin liralık bir ihtiyaç kredisi çekmeniz durumunda bunu 36 ay vadeli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bu kredi için aylık ödeme tutarınız ise 191 lira olacaktır. Daha net bir hesaplama tablosuyla karşılaşmak için Odeabank web sitesini ziyaret edebilir, bu site sayesinde ihtiyacınız olan kredi başvurusunu da yapabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın