Ana SayfaKredilerOdeabank 2016 Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

Odeabank 2016 Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları
O

-

Odeabank’tan Tahsis Ücreti Olmayan Konut Kredisi

Odeabank konut kredisi faiz oranları son indirimle birlikte güncellendi. Buna göre bu bankanın konut kredisi faiz oranları 1,2 seviyelerinden 1,05’e kadar düştü. Esnek ödeme seçenekleriyle sunulan Odeabank konut kredisi kampanyası masrafları arasında tahsis ücreti yer almıyor. Yani bu bankadan kredi çekmek isteyen kişiler kredi tahsis ücreti ödemiyorlar.

Odeabank konut kredisi faiz oranı güncel olarak 1,05 şeklinde belirlenmiş ve tüm vade seçenekleri, kredi miktarları için aynıdır. Kredi çektiğinizde bankadan 1 aydan 120 aya kadar vade talep edebilirsiniz. Ancak 120 aydan daha fazla vade isteyenler bu bankanın kredisi için uygun olmazlar. Zira Odeabank kredilerinin vadesi en fazla 120 aydır.

Odeabank konut kredisi kullanmak isteyenler için birtakım masrafların olduğunu söylemek gerekiyor. Bunlar yıllık hayat sigortası bedeli, ipotek tesis ücreti ve ekspertiz ücretidir.

Odeabank konut kredisi için ödemeniz gereken ekspertiz ücreti 460 lira olarak belirlenmiştir, bu ücreti evinizin değerini belirleyen ekspertiz için ödersiniz. İpotek tesis ücreti olarak ise bankaya 186 lira ödemeniz gerekiyor.

Odeabank konut kredisinin diğer bir masrafı da yıllık hayat sigortası bedelidir. Hayat sigortası bedeli olarak Odeabank konut kredisi için 100 bin liralık 120 ay vadeli kredide ödemeniz gereken tutar 1116 lira olacaktır.

Genel olarak masraflara baktığımızda masraflar toplamının 1762 lirayı bulduğu görülüyor. Bankadan 100 bin lira kredi çekerek 120 ay vadeli şekilde ödemek isterseniz toplam geri ödeme tutarı 176352 lira olacaktır. Bu kredi seçeneğindeki aylık taksit tutarı ise 1469 lira olarak hesaplanıyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol