Garanti Kredi Kartı Faiz Oranları 2016

0

Garanti kredi kartı ürünleri, birçok müşterinin çeşitli fırsatlarla müşterilere özel taksitlendirmeler ve indirimleri kapsamaktadır. Kişiye özel ve ticari amaçlarla kullanılmak üzere birçok kredi kartı çeşidi bulunan bankanın kredi kartı faiz oranları bazında bazı ücretlendirmeleri bulunmaktadır.

Garanti  Kredi Kartları

Bireysel müşteriler için sunulan kredi kartları; Bonus Ailesi adı altında sunulan kredi kartlarıyla başlamaktadır. Bonus Ailesi kapsamında; Bonus, bonus gold, bonus gold trink, bonus platinum, bonus platinum trink, bonus genç, bonus plus gibi birçok ürün bulunmaktadır. Bonus ail kredi kartları, amerikan express kredi kartları, paracard, bonusflaş, flexi card, money bonus gibi ürünleri de mevcuttur. Ticari kredi kartlarında da; miles&smiles, amerikan express business, corporate cardlar bulunmaktadır. Bu kartlar aracılığıyla alışverişlesi kredi kartları için Garanti’nin web sitesi ziyaret edilebilir.
Ayrıca bankanın Miles&Smilesı ve Ücretleri

Garanti bankası kredi kartı faiz oranları bilgileri dahilinde kartınızın  limiti tutarlarınca  nakit çekimler, kredi kartınızdan nakit avans çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. Garanti kredi kartı faiz oranları ve ücretleri de kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler için ayrıca bilinmelidir.
Garanti Kredi Kartı Faiz Oranlarranları genel itibariyle alışverişler faiz oranları için %2,02’lik oranlar içermektedir. Gecikme faiz oranlarıysa %2,52 olarak belirtilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Eylül Ev Kredisi Faiz Oranları

Nakit avans çekimlerinizde yurt içi çekimler için uygulanan kredi kartı faiz oranları, %3,75’dir. BSMV eklenerek oran + tutar şeklinde uygulanmaktadır. Kredi kartı fatura ödeme ücretleri 1,25 TL, düzenli ödeme ücretleri yine %2,02 faiz oranlarında belirtilmektedir. Kart ücretleri bazıları için ücret talep edilmezken bazı kredi kartları için ücret talep edilmektedir. Yıllık üyelik ücretleri Amerikan Express Black Kart’ta olduğu üzere 2000 USD’ye kadar çıkabilmektedir.

Kredi kartı başvurusu yapılırken bütün ücretlerin göz önünde bulunudurulup yapılması gerekmektedir. Kredi kartı faiz oranları genellikle sabit bir çizgide ilerlemesine karşın ücretler artabilir. Ücretsiz hizmetler sizin için daha avantajlı olacaktır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın