ING Bank Banka İş İlanları

Türkiye’de Oyak Grubu’nun hisselerinin satın alınmasıyla birlikte ING Bank adıyla hizmet vermeye başlayan banka birçok ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Finansal olarak her türlü ihtiyacın karşılaştırılmasını sağlayan banka kariyer alanında da insana olan yatırımlarını sürdürmektedir.

Özel Bankacılık segmentinde de finansal işler yürüten banka iş ilanları kapsamında Özel Bankacılık Yatırım Stratejileri Yetkilisi Personel Alımları gerçekleştirmektedir.

ING Bank Personel Alımları 2016 Ağustos ayının 26. Günü yani, 26 Ağustos 2016’da kapanacak olan iş ilanına başvurularınızı aranan nitelikleri karşılamanız halinde gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın istediği niteliklerin özetlenmiş hali şu şekildedir; üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun kişiler, çok iyi derecede İngilizce bilgisi, Analist ve ekonomist olarak en az 2 yıllık bir deneyim sahibi kişiler aranmaktadır.

Personel alımı yapacak bankanın ayrıca iş başvurusu yapacak adaylarda aradığı diğer özellikler; finansal piyasaların uluslararası ve yurt içindeki gelişmeler için güçlü bir bilgi birikimine sahip olunması, ekip çalışmasına yatkın, güçlü analitik yeteneğine sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ms office uygulamalarına hakim, SPK Düzey 3 veya türevlerinde lisans sahibi kişilerin personel alımı doğrultusunda değerlendirilmeye alınması bekleniyor.

Banka iş ilanları için iş  başvurusu yapacak erkek adayların da askerliklerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Bankanın personel alımları için belirttiği iş tanımı çerçevesinde; Global ve Türkiye piyasalarının durumları ve gelişmeleri hakkında veri setlerinin oluşturulması ve özetle ihtiyaç duyulan piyasa bilgileriyle ilgili aktif çalışmalar sergilenmesi gerekmektedir.

ING Bank Özel Bankacılık Yatırım Stratejileri Yetkilisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-ozel-bankacilik-yatirim-stratejileri-yetkilisi-1635237?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1635237&refno=10526_19589

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın