Fibabanka İhtiyaç Kredisi

0

Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Fibabanka ihtiyaç kredisinde masraf ödemeden de kredi alabilirsiniz. Kefil şartı aranmayan bu ihtiyaç kredisinde banka uygun oranlar ve vadeler de sunuyor. Sabit faizli ve eşit taksitler halinde ödeme seçeneği de olan bu krediye başvuru yapmanız halinde 1 iş günü içinde bu kredi başvurunuz hakkında cevap alacaksınız.

Bankanın bu ihtiyaç kredisi ürününde farklı miktarlarda krediler için farklı faiz oranları uygulanmaktadır. Bunlardan birisi 5 bin TL için 0 ila 12 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,59’dur. Bu faiz oranı 13 ila 18 ay, 19 ila 24 ay ve 25 ay ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için aynıdır. Ancak masrafsız olmasına rağmen bu oranlar yüksektir. Ayrıca kredi alacağınız tutar arttıkça banka daha fazla faiz uygulamaktadır. Bu oranlar ise çok yüksek oranlardır. Örneğin 30 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneğini kullanırsanız banka yüzde 1,69 oranında kredi faizi uygulayacaktır. Bu ise çok yüksek bir faiz oranıdır. Ayrıca bu kredinin yıllık maliyet oranı gibi oranları da yüksek olmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Fibabanka bu krediye başvuru için bazı belgeler istemektedir. Bunlardan birisi Kimlik belgesidir. Ayrıca adres gösteren son 3 aya ait bir fatura ve gelir belgesi lazım olan diğer belgelerdir. Gelir belgesi ise gelirinize göre farklılık gösterebilir. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz size en yakın Fibabanka şubesine gidip konu hakkında görüşebilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın