Ana SayfaKredilerVakıfbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi
V

-

Vakıfbank, sunduğu birçok ürünü çeşitlendirip müşterilerine özel bir hale getirmektedir. Böylece her müşteri kitlesini hedef alan ürünler, herkesin ihtiyacının karşılanmasını sağlayacaktır. Emekliler de bu hedef kitlenin içerisinde bulunan müşterilerdendir.

Emekliler için kredi almak biraz zorlu ve masraflı bir süreç olduğu için hangi kredinin kullanılacağı da önemlidir. Vakıfbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi, emekli maaşını Vakıfbank bünyesinden alan emekliler için verilmektedir.

Genel itibariyle emeklilere kredi veren bütün bankalar bu şartı koşabilmektedir. 10.000 TL’ye kadar limiti olan ihtiyaç kredisi 36 aya varan vadelerle sizlere sunulmaktadır. Üstelik sizden herhangi bir kefil talebi de olmamaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları %1,25’tir.

İhtiyaç kredisi için örnek bir maliyet tablosu da banka tarafıdan oluşturulmuştur. Örnek maliyet tablosunun tutarı 10.000 TL’dir.

10.000 TL’lik kredi için %1,25 faiz oranıyla 36 aylık vade süresince aylık taksitler 361,53 TL’dir. Kredi tahsis ücreti kredi kapsamından sizden talep edilmekte olup kredi tutarının binde 5’i kadardır. Bu kredi için 50 TL’dir. Yıllık maliyet oranıysa %20,0099’dur.

Emeklilere kredi veren bankanın ihtiyaç kredisi için kredi başvurusunu hemen gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden Hemen Başvur butonuyla kredi başvurusu hızlıca gerçekleştirilebilir. Başvurularınızı ayrıca Vakıfbank şubelerinden de gerçekleştirmeniz mümkündür. Emekli kredisi için sizden ek masraflar da talep edilebilir.

Emekli kredisi için sizden talep edilebilecek ek masraflar; vergi ücretleri ve sigorta masrafları olabilir. Detaylı bilgi için iletişim kanalları kullanılabilir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol