Ana Sayfa Krediler Hacca Gitmek İsteyenlere Kuveyttürk’ten Finansman Desteği

Hacca Gitmek İsteyenlere Kuveyttürk’ten Finansman Desteği

-

Kuveyttürk Hacı Adaylarını Unutmadı

Katılım Bankası olarak hizmet veren ürünlerinde herhangi bir şekilde faiz bulunmayan Kuveyttürk genel olarak muhafazakar vatandaşlarımız tarafından tercih ediliyor. Kuveyttürk finansmanları arasında daha önce hiçbir bankada görülmeyen bir finansman da bulunuyor. Buna göre Hacı adayları kendilerine özel finansman kâr oranları sayesinde para ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Kuveyttürk Hac finansmanı esnek ödeme seçenekleriyle sunuluyor. Özellikle alınan finansmanın geri ödeme vadesi 3 yıla kadar çıkabiliyor. Başvuru için birtakım belgelerle Kuveyttürk şubelerine uğramak gerekiyor.

Kuveyttürk Hac finansmanından faydalanmak isteyen kişiler başvuru formu, nüfuz cüzdanı, gelir belgesi, isimlerine düzenlenmiş adres belirten bir faturayla Kuveyttürk şubelerine başvurabilirler. Eğer isminize bir fatura yoksa ikamet kaydınızla başvuru yapabileceksiniz. Emekli kişiler için başvuru şartları değişiyor. Emekli aylığınızı belgeleyen evrakla başvuru yapmanız gerekiyor. Eğer emekli maaşınızı Kuveyttürk Katılım Bankasından alıyorsanız gelir belgesi sizler için gerekmiyor.

Hac finansmanı için belirlenen kâr oranı yüzde 1,44’tür. Bu oran bütün limitler için de geçerlidir. Hesaplama yapmak için Kuveyttürk hesaplama tablosuna bakabilirsiniz. Genel olarak hesaplamak gerekirse sizlere şunları söyleyebiliriz.

Kuveyttürk Hac finansmanından faydalandığınız takdirde 10 bin lira alarak bunu 36 ay vadede ödemek isterseniz aylık 375 lira ödemeniz gerekecek. Finansmanın yalnızca bir masrafı bulunuyor. O da 52,5 liradır finansman tahsis ücretidir. Bu ücreti ister hemen öder, isterseniz de aldığınız finansmandan düşürebilirsiniz. 10 bin lira alıp 3 yılda ödemek istediğinizde toplam geri ödeme tutarı ise 13 bin 514 lira oluyor. Yani fazladan ödemeniz gereken ücret 3 bin 514 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,118BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler