Garanti Süreç Gelişim Yetkilisi Personel Alımları

0

Garanti Banka İş İlanları

Ankara’da 1946 yılında kurulan Garanti Bankası, aktif büyüklüğü 103 milyar doları aşmış olup, Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer almaktadır. Gerek kurumsal gerek bireysel olmak üzere birçok bankacılık faaliyeti yürütmektir.

Müşterilerine özverili ve avantajlı fırsatlar sunan banka çalışanları için de aynı seviyede bir çalışma ortamı ve takım çalışması sağlamaktadır.

Banka iş ilanları kapsamında Garanti Süreç Gelişim Yetkilisi Personel Alımları gerçekleştirecektir.  Organizasyon ve Süreç Gelişim Birimi için destek vermesi düşünen adayların iş başvurusu yapmak için bazı koşulları sağlamış olması gerekmektedir.

İş ilanında belirtilen genel nitelikler arasında aranan koşullar; üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun adaylar( Endüstri, MIS, İşletme, Matematik veya Mühendislik, İstatistik, Enformasyon Teknolojileri,), tercihen iş analizi ve süreç geliştirme gibi konularda bankacılık sektöründe iş geliştirme gibi alanlarda en az 1-2 yıllık deneyimi bulunan adaylar, iyi derecede İngilizce bilgisi, Tercihen Aris, MS isio gibi programların kullanımını bilen kişiler.

Banka iş ilanında ayrıca aranan diğer özellikler; iletişim gücü yüksek kişiler, analitik düşünebilen, araştırmacı yanı güçlü, planlı ve detaylara dikkat eden, çözüm odaklı ve gelişmelere açık olan, takım çalışmasına ayak uydurabilen, erkek adaylar içinse askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş adayların personel alımı gerçekleştirilecektir.  

Personel alımları kapsamında eğer belirtilen niteliklere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız iş başvurusu için belirtilen son tarih 24 Ekim 2016’dır. İş ilanında belirtilen iş tanımı ve daha detaylı bilgi edinmek içinse iş ilanları sayfası ziyaret edilebilir.

Garanti Süreç Gelişim Yetkilisi Personel Alımları, iş başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-surec-gelisim-yetkilisi-1587156?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1587156&refno=29983_5100

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın