Garanti Süreç Gelişim Yetkilisi Personel Alımları

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Banka İş İlanları

Ankara’da 1946 yılında kurulan Garanti Bankası, aktif büyüklüğü 103 milyar doları aşmış olup, Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer almaktadır. Gerek kurumsal gerek bireysel olmak üzere birçok bankacılık faaliyeti yürütmektir.

Müşterilerine özverili ve avantajlı fırsatlar sunan banka çalışanları için de aynı seviyede bir çalışma ortamı ve takım çalışması sağlamaktadır.

Banka iş ilanları kapsamında Garanti Süreç Gelişim Yetkilisi Personel Alımları gerçekleştirecektir.  Organizasyon ve Süreç Gelişim Birimi için destek vermesi düşünen adayların iş başvurusu yapmak için bazı koşulları sağlamış olması gerekmektedir.

İş ilanında belirtilen genel nitelikler arasında aranan koşullar; üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun adaylar( Endüstri, MIS, İşletme, Matematik veya Mühendislik, İstatistik, Enformasyon Teknolojileri,), tercihen iş analizi ve süreç geliştirme gibi konularda bankacılık sektöründe iş geliştirme gibi alanlarda en az 1-2 yıllık deneyimi bulunan adaylar, iyi derecede İngilizce bilgisi, Tercihen Aris, MS isio gibi programların kullanımını bilen kişiler.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank Yönetici Asistanı Alımı Yapıyor!

Banka iş ilanında ayrıca aranan diğer özellikler; iletişim gücü yüksek kişiler, analitik düşünebilen, araştırmacı yanı güçlü, planlı ve detaylara dikkat eden, çözüm odaklı ve gelişmelere açık olan, takım çalışmasına ayak uydurabilen, erkek adaylar içinse askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş adayların personel alımı gerçekleştirilecektir.  

Personel alımları kapsamında eğer belirtilen niteliklere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız iş başvurusu için belirtilen son tarih 24 Ekim 2016’dır. İş ilanında belirtilen iş tanımı ve daha detaylı bilgi edinmek içinse iş ilanları sayfası ziyaret edilebilir.

Garanti Süreç Gelişim Yetkilisi Personel Alımları, iş başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-surec-gelisim-yetkilisi-1587156?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1587156&refno=29983_5100

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...