Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Denetçi Yardımcılığı için Alımlara Başladı!

Yapı Kredi Denetçi Yardımcılığı için Alımlara Başladı!
Y

-

Yapı Kredi, iç kontrol ekibinde kontenjan oluşturarak risklerin belirlenmesine ve varlıkların korunmasına yönelik Denetçi Yardımcılığı alım ilanını bildirdi.

Bankacılığın temelini öğrenmek için yeni başlayanları eğitimlerle destekleyen Yapı Kredi, ayrıcalıklarını ön plana çıkararak kariyer yolculuğunuzda sizlere fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Pozisyona deneyimli/deneyimsiz tüm üniversite mezunu olan öğrencilerin başvurabileceği bildirilen Denetçi Yardımcılığı İstanbul (Avr.) ve (Beşiktaş) bölgelerinde yapılacaktır.

Denetçi Yardımcılığı için Aranılan Genel Şartlar

Denetçi Yardımcılığı için Aranılan Genel Şartlar
Denetçi Yardımcılığı için Aranılan Genel Şartlar

 • Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden lisans bölümlerinden 31.07.2021 itibariyle mezun olmak ya da en az 1 yıl deneyim sahibi olmak,
 • Minimum 2.75 ortalamaya sahip olmak,
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini ertelemiş olmak ya da en az 2 yıl tecille ertelemiş olmak,
 • Seyahat engelinin olmaması,
 • İletişim konusunda yetenekli olmak,
 • Ekiple çalışma konusunda aktif olmak,
 • Gelişime açık ve hevesli olmak.

Denetçi Yardımcılığı Görevleri

Denetçi Yardımcılığı Görevleri
Denetçi Yardımcılığı Görevleri

 • İç Kontrol alanında görevlendirilerek şube işlemlerini, yasal yönetmeliklere ve prosedürlere uygun olarak kontrol etmek,
 • Kontrol sonuçlarında analiz yetenekleri kullanılarak değerlendirme yapmak ve öngörülen sorunlarda çözüm önerileri geliştirmek,
 • Görev alanıyla ilgili banka ürünlerini, uygulamalarını iç ve dış mevzuat ile güncel değişikleri takip ederek faaliyetleri yürütmek.

Yapı Kredi Bankası Denetçi Yardımcılığı alımları için son başvuru tarihi 01 Haziran 2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara ise banka tarafından dönüş sağlanacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanlarıkamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-denetci-yardimcisi-2737163

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,359TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol