Akbank İş Analisti Personel Alımları

0

Akbank Banka İş İlanları

Akbank 1948’de Hacı Ömer Sabancı tarafından kurulan, ülkenin günümüz lider bankalarındandır. Müşterilerine gösterdiği özeni ve eşitliği çalışanları için de göstererek yolu devam eden banka iş ilanları ile şeffaf bir yönetimin, etkin bir bilgilendirme iletişimin sağlandığı kariyer ortamı için personel alımları gerçekleştirmektedir.

Yeni takım arkadaşlarını bünyesine katmak isteyen banka, performansa ve geribildirime dayalı bir kariyer stratejisi izlemektedir. Bu kapsamda personel alımı bazında değerlendirilmek üzere İş Analisti pozisyonunda görevlendirilecek çalışanlar aramaktadır.

Akbank İş Analisti Personel Alımları için bazı koşulların sağlanması gerekmektedir. Banka iş ilanında aranan genel niteliklere dair bilgilendirmeler gerçekleştirmiştir. Bu koşullardan bazıları; üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( endüstri, işletme, bilgisayar mühendislikleri, MIS, istatistik, matematik vb)

İş ilanı için aranan diğer koşulların devamındaysa bankacılık ve finans uygulamalarına yönelik proje analizlerinde en az 1 yıl deneyimli adaylar aranmaktadır. İş başvurusu gerçekleştirecek adayların ayrıca analiz metodojileri, Test, Agile, Scrum, MS office ve SQL konularında bilgili olması gerekmektedir. Analiz düşünebilen, yeni bilgiler öğrenmeye açık, problem çözme becerisi gelişmiş, koordinasyon yeteneği yüksek, hızlı ve yoğun tempoya ayak uydurabilen adaylar personel alımı kapsamında değerlendirmeye alınacaktır.

İş ilanları kapsamında erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş başvurusu için çok iyi derecede İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Personel alımları için belirtilen iş tanımı ise Tekonoloji ekibinde İş Analisti olarak görev alacak ekip arkadaşları aramaktadır.

Akbank İş Analisti Personel Alımları, iş başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-is-analisti-1290570?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1290570&refno=1299_11195

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın