Axa Sigorta Banka Satış Kanal Sorumlusu Alımları Yapıyor

0
Axa Sigorta Banka Satış Kanal Sorumlusu Alımları Yapıyor

Her ülkenin hukuk sistemine ve düzenlemelerine uymakla sorumlu olan ve liderlik alanında kendini korumaya devam eden Axa Sigorta satış alanında da ilerlemeyi bırakmadan Banka Satış Kanal Sorumlusu alımı yapıyor.

Axa Sigorta, 2000’in üzerinde acentesi, 1900’ü aşkın banka şubesi ile Türkiye’nin 81 ilinin tamamında hizmet sunan yapısıyla sigorta, birikim, kişisel koruma ve gayrimenkul planlaması faaliyetlerini içeren finansal koruma alanında ve fon yönetiminde dünya lideri konumunu korumaya devam ederken İstanbul (Asya) Banka Satış Kanal Sorumlusu alımları yapıyor.

Banka Satış Kanal Sorumlusu için Aranılan Şartlar

Banka Satış Kanal Sorumlusu için Aranılan Şartlar
Banka Satış Kanal Sorumlusu için Aranılan Şartlar
 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ya da Bankacılık ve Sigortacılık MYO mezunu,
 • Tecrübeli ya da tecrübesiz,
 • Tercihen sigorta şirketinde acente/banka satış yönetimi deneyimine sahip veya bu alanda deneyim kazanmak konusunda istekli,
 • Satış odaklı, iletişim yeteneği kuvvetli, takipçi,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
 • Sorumlu olduğu banka şubelerinde prim üretimlerini, hasar prim oranlarını karlılık ve performans analizlerini yorumlamak,
 • Banka şubelerinin pazarlamayla ilgili ihtiyaçlarını belirleyip çözüm üretmek,
 • Şirket politikaları ve stratejilerinde dağıtım kanallarına doğru bilgilendirme yapmak,
 • Bölge satış hedeflerinin gerçekleşmesine katkıda bulunulması,
 • Eğitim ihtiyacının belirlenmesi ve gerekli aksiyonların alınması.

Axa Sigorta Banka Satış Kanal Sorumlusu için alımı için son başvuru tarihi 1 Ağustos 2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara ise banka tarafından dönüş sağlanacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/axa-sigorta-a-s-banka-satis-kanal-sorumlusu-kadikoy-bolge-2623782
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın