Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Yatırım Satış Yönetmeni Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Yatırım Satış Yönetmeni Alımı Yapıyor!
Y

1944 yılında İstanbul'da Kazım Taşkent tarafından kurulan Türkiye'nin ilk özel bankası yatırım alanında gelişime devam etmek için yatırım satış yönetmeni alımı yapıyor.

-

Göstermiş olduğu başarı ve karlılık performansı ile önde gelen birçok kurumla başa baş giderek adımlarını daha büyük atmak amacıyla Yapı ve Kredi Bankası banka iş ilanları duyurusunda yatırım Satış Yönetmeni alımı yapıyor.

2020 yılı itibarıyla 845 şubeye, 16.500 çalışana, 444.4 milyar TL aktif büyüklüğe sahip Yapı ve Kredi bankası, çalışanlarını ve müşterilerini aktif olarak büyütmek amacıyla yatırım satış yönetmeni alımı yapıyor.

Türkiye finans sektörünün iki güçlü ve köklü kurumu olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Koçbank A.Ş.’nin güçlerini, tecrübelerini ve kaynaklarını bir araya getirerek daha iyisini sunmak için yarattığı birliktelikle gücünü yatırımlarında arttırmak isteyen banka Yurtiçi Piyasalar Satış ve Pazarlama / Anadolu Bölge Satış Bölümü’ne bağlı olarak İstanbul şubelerinde görevlendirilmek üzere Satış Yönetmenleri ilanını yayınladı.

Yapı ve Kredi Bankası Yatırım Satış Yönetmeni için Aranılan Şartlar

Yapı ve Kredi Bankası Yatırım Satış Yönetmeni için Aranılan Şartlar
Yapı ve Kredi Bankası Yatırım Satış Yönetmeni için Aranılan Şartlar
  • Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun,
  • Minumum 3 yıl deneyime sahip,
  • Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 ve Türev Araçlar Lisanslarına sahip,
  • Tercihen ingilizce bilen,
  • Müşteri ve sonuç odaklı,
  • Etkili iletişim becerilerine sahip.

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
  • Müşterilere sermaye ve para piyasalarında alım-satım hizmetlerinde bulunmak,
  • Belirlenen hedefler doğrultusunda bulunulan bölgede Yapı Kredi Bankası Şubeleriyle birlikte koordineli müşteri kazanımları sağlamak,
  • Müşterinin iyi tanınması ihtiyaçlarına uygun olarak ürün ve hizmetlerin kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerde tatminleri oluşturmak,
  • Yatırım satış yönetiminde takipte kalarak şube ve müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek.

Yapı ve Kredi Bankası Yatırım Satış Yönetmeni alımları için son başvuru tarihi 1 Eylül 2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara ise banka tarafından dönüş sağlanacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-yapi-kredi-yatirim-satis-yonetmeni-2779874

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,359TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol