Kuveyt Türk Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımlarının başladığını bildirdi.

0
Kuveyt Türk Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!
Kuveyt Türk Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

1989 yılında kurulmuş olan Kuveyt Türk, her geçen gün artan performansı ve genişleyen şube ağı ile hizmet alanında gelişmek için Kocaeli Çayırova bölgesine Arapça Bilen Çağrı Merkezi (XTM)Yetkilisi ilanı yayınladı.

Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisinde Hangi Şartları Arıyor?

Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisinde Hangi Şartları Arıyor?
Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisinde Hangi Şartları Arıyor?

Kuveyt Türk Katılım Bankası yaptığı banka personel alımları bilgilendirmesinde Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç olduğu bildirilmiştir. Başvuru sahiplerinin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği, yeni personellerin işe başladıktan sonra hangi görevlerde bulunacakları gibi ayrıntılar paylaşıldı. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans bünyesinde çalışma talebini ileten kişilerin;

Önlisans / Lisans mezunu veya üniversitede devam zorunluluğu olmayan 3. veya 4. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencisi olması,

  • Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet ediyor olması,
  • Telefonda iletişim becerileri yüksek olması,
  • İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması,
  • İleri seviyede Arapça biliyor olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı olması,
  • Vardiyalı çalışmaya uyumlu olması,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımında Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?
Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Kuveyt Türk Katılım Bankası iş ilanları ile ilgilenen adayların bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası iş başvuruları ilgili departmanca 16 Aralık 2022 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-arapca-2705423
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın