Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası KOBİ Kredisi

Türkiye İş Bankası KOBİ Kredisi
T

-

Türkiye İş Bankası KOBİ Kredisi Detayları

İşletmeniz adına Türkiye İş Bankası’ndan kredi almak istiyorsanız KOBİ kredisine başvurmanız gerekiyor. Zira Türkiye İş Bankası KOBİ kredisi kapsamında ihtiyaçlarınız doğrultusunda 50 bin liraya kredi başvurusu yapmanız ve kredi almanız söz konusudur. Buna ek olarak kredinin esnek ödeme seçenekleriyle aldığınız krediyi geri öderken büyük sorunlar yaşamazsınız.

İş Bankası KOBİ kredisi ihtiyacınız olan vade doğrultusunda sizlere sunulmuştur. Bu bağlamda ister 5 aylık, isterseniz de 1 yıllık vade ile kredi alabilirsiniz. Kredinin vade seçeneklerinin genel olarak 1 ay ile 36 ay arasında değişiklik gösterdiğini de sizlere söyleyebiliriz. Bu vade seçeneklerinden istediğinizi kredi başvurusu esnasında seçmeniz gerekiyor.

İş Bankası KOBİ kredisi için belirlenen kredi faiz oranı 1,74’tür. Bu kredi faiz oranı sabit bir kredi faiz oranı olmakla beraber değişiklik göstermez. Krediyi almak isteyen kişilerin kredi başvurusu esnasında 210 liralık masrafı ödemeleri gerekmektedir. Aksi halde kredi sizlere verilirken içerisinden bu miktar tahsil edilecektir.

Krediden faydalanmak istediğiniz tutar 50 bin liraysa bu kredi için 1 ay ile 36 ay arasındaki vade seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Eğer 36 ay vade seçeneğini seçtiyseniz ödemeniz gereken aylık miktar yaklaşık 1907 lira olacaktır. Bu kredi için ek bir masraf söz konusu değil.

Türkiye İş Bankası KOBİ kredisi kapsamında aldığınız kredinin 50 bin liralık miktara sahip olanı için geri ödeme yapacağınız zaman 68 bin 882 lira geri ödeme yaparsınız. Buna ek olarak 210 liralık masraf tutarının dışında başka bir masraf söz konusu değildir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol