Albaraka Türk Konut Kredisi İndirimleri

0

Ev sahibi olmak isteyenler, ev sahibi olsun diye birçok konut kredisi belirli faiz oranları ve ücretlendirmelerle bireylere sunulmaktadır. Genel itibariyle %75 ekspertiz değerine kadar krediler için her banka farklı ürünler sunmaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası, konut kredilerindeki düşüşleri izleyen bankalardandır. Kendi bünyesinde kar oranlarını aşağıya çekerek kredi kullanımlarında müşterilerine kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır. %1’in altına düşen oranlarla kredi fırsatları artık daha caziptir.

Konut kredilerinde indirime giden Albaraka Türk, sizlere avantajlı fırsatların kapılarını aralamaktadır. Konut Finansman Kampanyası dahilinde Albaraka Türk Konut Kredisi İndirimleri’nden faydalanmak isteyen bireyler, %0,88’den başlayan kredi faiz oranlarıyla karşılaşmaktadır.

Sizlere sunulan konut kredisinin kar oranları %0,99’a kadar çıkabilmektedir.

Albaraka Türk’ün konut kredileri için uyguladığı faiz oranları vade süresi artış gösterdikçe artabilmektedir. 24 ay için %0,88’lik faiz oranları uygulanırken 25 ve 60 aylık ödeme sürelerinde %0,97’lik faiz oranları uygulanmaktadır. 61 ve 120 aylık sürelerde biraz daha artış göstererek %0,99’luk oranlarla karşılaşmanız mümkündür. 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerli olacak kampanya, 500 bin TL’ye kadar indirimli konut kredisi için üst limiti sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Detaylı bilgi ve kredi başvurusu yapmak için bankanın şubelerinden destek alabilirsiniz. Bankanın uyguladığı bu kampanya ise sadece bireysel kullanıcılar için geçerlidir. 120 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle sizler de ev sahibi olabilirsiniz.

Kredi başvurusu gerçekleştirmek isteyen adaylar ayrıca indirimli konut kredisi için bankanın web sitesinden şubelerin bilgisine ulaşabilmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın