Aktifbank’tan Sigortasız Gelir Belgesiz Kredi

0

Aktifbank Gelir Belgesi Kredi

Çok fazla şubesi olmamasına rağmen az sayıdaki şubesiyle hizmet veren Aktifbank güncel ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Zira gelir belgesi ibraz etmeden kredi çekmek isteyen kişiler bu konuda Aktifbank’ı tercih ediyorlar. Aktifbank gelir belgesi ihtiyaç kredisinin detayları ise şu şekilde:

Aktifbank gelir belgesiz kredi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 2,09’dur. Bu kredi faiz oranı bütün müşteriler için geçerli olmakla beraber değişiklik göstermiyor. Yani kişiye özel kredi faiz oranı belirlenmesi gibi bir durum bu kredi için söz konusu değildir.

Aktifbank tarafından sunulan bu kredi için sigorta zorunluluğu bulunmuyor. Çünkü kredi için alınan masrafların içinde sigorta bedeli yoktur.

Gelir belgesiz olarak verilen bu krediden faydalanmak için 50 lira tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra kredi için BSMV ve KKDF de tahsil ediliyor. BSMV 220 lirayken KKDF 662 liradır.

Aktifbank gelir belgesiz kredi kapsamında aldığınız krediyi 36 ay vadede ödeyebilirsiniz. İsterseniz 2 ay ya da 8 ay gibi dilediğiniz vade seçeneğini de kabul edebiliyorsunuz.

Bankadan aldığınız 10 bin liralık kredi için 36 ay taksit yaptırdığınızda bir ayda ödemeniz gereken ücret 425 lira olacaktır. Bunun içine tüm vergiler de dahildir.

Eğer 10 bin liralık bir kredi fırsatından faydalanırsanız geri ödeme toplam bedeli 15 bin 301 lira olacaktır. Yani 3 yıllık bir kredi için bankaya fazladan 5 bin 301 lira ödeme yapmanız gerekiyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın