Vakıfbank Oyak Üyelerine Konut Kredisi

0

Türkiye’nin önde gelen ve prestijli bankalarındanolan Vakıfbank her gün bir yenisini eklediği kampanyalarını hız kesmeksizin sürdürmektedir. Birçok kredi ürünüyle müşterilerine cazip fırsatlar sunan banka konut kredileriyle de müşterileri memnun etmektedir.

Çeşitli müşterilerine özel fırsatlar ve avantajlar sunan bankanın bir diğer özel ürünü Vakıfbank Oyak Üyelerine Konut Kredisi’dir. 120 aya varan vade seçenekleriyle uzun bir dönem içerisinde borcunuzu geri ödeyebilirsiniz.

Oyak üyelerine özel olarak düzenlenmiş olan bu konut kredisi, üyelerin sıkıntıya girmeden ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Üyelere özel sunulan ev kredisi, sadece oyak üyeleri içindir. 6 aya kadar taksit erteleme seçeneği bulunan kampanyayla ödemeler de ertemeli olarak gerçekleştirilebilir.

Ayrıca ev kredisi için kredi tahsis ücreti de ödemenize gerek yoktur. Böylece ek masraflardan da kurtulmuş oluyorsunuz. Konut kredisi için kredi başvurusunu hemen Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu hakkında detaylı bilgi edinmek içinse SarıPanjur web sitesi veya Vakıfbank kampanya sayfası ziyaret edilebilir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Sadece Oyak üyelerine özel konut kredisi faiz oranları içinse bankayla iletişim kurmanız gerekmektedir. Dilerseniz banka iletişim kanallarıyla da konut kredileri hakkında bilgi almanız mümkündür. Konut kredisi için başvurularınızı gerçekleştirerek sizlerde evinize hemen kavuşabilirsiniz.

Eğer farklı kredi seçeneklerini değerlendirmek isterseniz Vakıfbank diğer kredi kampanyalarını takip edebilir %0,80’e kadar düşen faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Bu faiz oranları farklı bir konut kredisi için sizlere sunulmuş olup vade oranlarına göre değişebilmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın