Ana Sayfa Krediler Denizbank’tan Masrafsız İhtiyaç Kredisi: Yeşil Kredi

Denizbank’tan Masrafsız İhtiyaç Kredisi: Yeşil Kredi

-

Denizbank Yeşil Kredi

İhtiyaç kredisi bünyesinde alabileceğiniz kredilerden biri de Denizbank ihtiyaç kredilerinden biri olan Denizbank yeşil kredidir. Yeşil kredi için belirlenen faiz oranları değişken olup sabit değildir. Örneğin bin liralık bir krediyi bu kredi kapsamında çeker ve 1 ay sonra ödemek isterseniz sadece 1011 lira ödersiniz. Çünkü vade seçenekleri ve kredi tutarına göre kredi faiz oranı değişmektedir.

Denizbank yeşil kredi fırsatından faydalanmak isteyenler için şart koşulan bir tahsis ücreti yoktur. Yani bu kredi için masrafsız ihtiyaç kredilerinden biri diyebiliriz. Masrafsız ihtiyaç kredilerinden biri olan Yeşil Kredi için ödenmesi gereken tek bedel sigorta bedelidir. Zira bu kredinin sigorta bedeli de kişinin yaşı ve durumuna göre değişiklik gösteriyor. Örneğin 35 yaşındaki bir erkek kredi çekmek isterse bunun için 1 yıllık vadeli kredide aylık 3,57 kredi ödemek durumundadır. Bunu kendi yaşınıza göre hesaplamanız gerekiyor. Sigorta bedeli kredinin içinde değildir, ayrı hesaplanır.

Yeşil kredi sayesinde 36 aya kadar vade talep edebileceğiniz kredileri kullanabiliyorsunuz. Bu krediden faydalanmanız durumunda 10 bin lira alırsanız 36 ay vadede aylık olarak bankaya 362 lira ödemeniz gerekiyor. Kredinin faiz oranı ise 1,26 olarak belirleniyor, çünkü kredi faiz oranı vade ve kredi tutarına göre değişebiliyor.

Bankadan alacağınız 10 bin liralık krediyi 3 senede geri ödemeniz durumunda 13 bin 40 lira geri ödeme yapıyorsunuz. Bu kredinin yıllık maliyet oranı ise 19,73 olarak belirlenmiştir. Dolayısıyla 3 yıllık kredi için fazladan ödemeniz gereken tutar 3 bin 40 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,268BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler