Garanti Bankası’ndan Masrafsız Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

0

Garanti Bankası’ndan Kiracıya Mortgage

Konut kredisi faizlerinin düştüğü şu günlerde emlak sektörü bir hayli hareketlendi. Bu durum evlerin artık daha hızlı bir şekilde satılmasını sağlıyor. Kredi faizlerini düşüren bankaların yanı sıra birçok emlak şirketi de konutların fiyatları konusunda kampanyalar düzenliyor. İhtiyacınız olan evi almak için gereken parayı güncel kredi faiz oranlarını değerlendirerek uygun bir bankadan temin edebilirsiniz. Güncel kredi kampanyalarından biri de Garanti Bankası tarafından sunulan Kiracıya Mortgage kampanyasıdır.

Garanti Bankası Kiracıya Mortgage kampanyası kapsamındaki kredi faiz oranı 1,07 olarak belirlenmiştir. Bu kredi kampanyasından 750 bin liraya kadar faydalanılabilir. Aynı zamanda kredinin faiz oranları da sabittir. Buna ek olarak vade sayısını düşürüp tutarı azalttığınızda kredinin faiz oranı da düşüyor.

Garanti Kiracıya Mortgage kampanyasından faydalanarak kredi çekenler masraf ödemesi yapmıyorlar. Çünkü bu kredi için herhangi bir masraf söz konusu değildir, kredi masrafsı konut kredisi olarak da adlandırılabilir.

Kiracıya Mortgage konut kredisi kampanyasından faydalanarak kredi çekmeniz halinde bankadan 120 aya kadar vade talebinde bulunabilirsiniz. Bu vade seçeneği sayesinde ödemeniz gereken ücretler ise şu şekildedir:

Garanti Bankası kiracıya motgage kampanyasından faydalanarak evinizin dörtte üçlük değeri kadar kredi kullanabilirsiniz, kredi çekmek için 200 bin lira öngördüyseniz 120 ay vade seçeneğinde aylık taksit tutarı 2 bin 967 lira olacaktır.

Kiracıya Mortgage kampanyası adı altında alınan 200 bin liralık kredinin toplam geri ödemesi ise 356 bin 84 lira olacaktır. Yani 120 ay vade sonunda bankaya fazladan 156 bin 84 lira ödemeniz gerekiyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın