İş Bankası Güncel Taşıt Kredisi Faiz Oranları

0

İş Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2016

İş bankası ülkemizdeki en güvenilir ve en çok tercih edilen bankalardan birisidir. Konut kredilerinde olduğu gibi İş Bankası taşıt kredilerinde  de en fazla tercih edilen bankalar arasında gösteriliyor.

Her ne kadar yaygın olarak tercih edilen bir banka olsa da, yüksek taşıt kredisi faiz oranlarına sahip olabilen de bir banka konumunda. İş Bankası taşıt kredisi faiz oranları, iki başlık altında incelenebilir.

Bunlar sıfır araçlar ve ikinci el araçlardır. İkisi arasında çok küçük bir miktar faiz oraları farkı olduğunu söylenebilir. Bununla birlikte söz konusu kredi faiz oranları alınan kredinin vadesine veya miktarına göre değişim göstermiyor denilebilir.

Kredi Faiz Oranları Hakkında

Faiz oranları hem konut kredisinde hem de taşıt kredisinde son günlerde artış gösterdi. Bunun nedeni şüphesiz ekonomiyi de yakından ilgilendiren son olaylardı. Fakat ekonomide düzelme çok hızlı bir şekilde sağlandı diyebiliriz. İş bankası taşıt kredisi faiz oranları ise merak edilen değerlere sahip. İşte bu değerler:

  • 2. el araçlarda İş bankası taşıt kredisi faiz oranları miktara ve vadeye bakılmaksınız, %1.50 oranında.
  • Sıfır araçlarda ise söz konusu oranın %1.45 değerlerine gerilemesi söz konusu oluyor.

Eğer kredi ile araç almayı düşünüyorsanız, söz konusu faiz oranlarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Diğer bankaların da kredi faiz oranlarını mutlaka inceleyin deriz. Düzenli çalıştığınız bankalarda kredi notunuza göre daha uygun oranlar bulabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın