Ana SayfaGündemVakıfBank’tan Güvenli “VBanko Çek Dijital” Yeniliği

VakıfBank’tan Güvenli “VBanko Çek Dijital” Yeniliği

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İşlemlerde öncelik konusunda artırıma giden VakıfBank, ürettiği ‘VBanko Çek Dijital’ yeniliği ile çeki alan ve keşide eden için dijital kullanım kolaylığı sağlıyor.

VakıfBank’tan tarafından gelen açıklamaya göre, salgın zamanında işletme sahipleri tüm bankacılık işlemlerini uzaktan yönetmelerini kolaylaştıracak yöntemler sunan VakıfBank, ticari mobil uygulamalarının alt yapısını kolay, hızlı ve gelişmeye yönelik yapmaya devam ediyor. Teminat mektubu için sağlanan güvenliği ve çekin dolaşım kolaylığını bir araya getiren ‘VBanko Çek Dijital’, güvenli ticaretin daha da hızlı ve etkili bir şekilde yürütülmesine destek olmaktadır.

VBanko Çek Dijital Anında Sorgulama Yapıyor!

VBanko Çek Dijital Anında Sorgulama Yapıyor!
VBanko Çek Dijital Anında Sorgulama Yapıyor!

VakıfBank yeni çıkardığı uygulaması ile salgın sürecinde işletme sahiplerinin tüm bankacılık işlemlerini uzaktan yönetmelerini kolaylaştıracak adımlar atarak ticari mobil uygulamalarının alt yapısını güçlendirmeye devam ediyor. Teminat mektupları için güveni çekin dolaşım kolaylığıyla birleştirerek ‘VBanko Çek Dijital’, güvenli ticarette daha hızlı ve etkili bir şekilde yürütülmesine büyük oranda yardımcı oluyor.

VakıfBank, VBanko ile yasal sorumluluk tutarından daha fazlasını garanti altına alarak, çeki alan ve keşide eden kişiler için dijital boyutta işlem kolaylığı tanıyor. Burada çeki alan kişi, VakıfBank müşterisi olmasa bile, çekte bulunan karekodu VakıfBank Mobil uygulamasında okutarak garanti tutarını ve geçerlilik tarihini anında sorgulayabilme imkanını tanıyabiliyor. Ayrıca diğer etkili özelliği ise çeki keşide eden VakıfBank müşterileri, VakıfBank Mobil üzerinden limitleri içerisinde bulunan diledikleri garanti tutarını anında belirleme ayrıcalığına sahip oluyorlar.

Ticareti Kolaylaştıran Ürün ve Hizmetlerle İşletmelerin Yanındayız!

Ticareti Kolaylaştıran Ürün ve Hizmetlerle İşletmelerin Yanındayız!
Ticareti Kolaylaştıran Ürün ve Hizmetlerle İşletmelerin Yanındayız!

Görüşlerine yer verilen VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Hazım Akyol;

“VBanko Çek Dijital ile işletmelerin nakit akışlarının düzenlenmesine katkıda bulunarak ticari yaşamın devamlılığını desteklediklerini belirtti. KOBİ, Ticari ve Kurumsal segmentteki müşterilere yönelik ürün ve hizmetleriyle reel ekonominin ihtiyaçlarına etkin çözümler üreten ‘VakıfBank şu an için çek karşılığını güvence altına alan VBanko Çek Dijital ile ticarette güven ortamını destekliyoruz” dedi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,248TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.