Bayrama Özel İndirimli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

0

Bayramda artan ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda bankalar kredi ürünleriyle hemen sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünler sunarlar. İhtiyaç kredileri, kredi faiz oranları baz alındığında en yüksek oranlara sahip kredilerdir.

Kişiye özel olarak sunulan seçeneklerde bazı kesimler veya kredi notu yüksek olan kişiler uygun koşullarda kredi kullanabiliyorken, herkesin bu fırsatlardan yararlanması pek mümkün olmuyor. Bayram kredileri ise tam bu kişiler için ihtiyaç kredisi faiz oranlarının istedikleri düzeye gelmesini sağlamaktadır.

Kredi faiz oranları %0,99 gibi yüzdelere kadar düşerek avantajlı fırsatları beraberinde getirmektedir. Başlangıç değerleri göz önüne alındığında %0,99 en düşük faiz oranları başlangıcı sayılırken en yüksek faiz başlangıcını %1,29 gibi oranlar göstermektedir.

Bayrama Özel İndirimli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Bankaların sunduğu birebir kredi faiz oranlarına geçilmek istenirse, başlangıcı Fibabanka ile yapmak doğru olacaktır. Fibabanka Instagram tagı oluşturarak başvurabileceğiniz instagram kredisini %1,09 gibi oranlarla başlatmaktadır. Faiz oranları değişen koşullarda %1,34’e kadar çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Fibabanka’nın bayrama özel ihtiyaç kredisi ise %1,09 gibi oranlarla başlayıp yine %1,34’lük kredi yüzdelerinde sonlanmaktadır. %1,18’den başlayan kredi faiz oranlarıyla bir diğer bayram kredisi Abank’tan gelmektedir. Abank %1,18 ve %1,21 arasında değişen faiz oranlarıyla müşterilerini karşılamaktadır. Bankaların uyguladığı diğer ihtiyaç kredisi faiz oranlarıysa şu şekildedir; Garanti Bankası %1,19 ve %1,32 arasında değişen oranlar, Finansbank %1,20 ve %1,63 arasında değişen faiz oranları, İş Bankası %1,27, Vakıfbank %1,27 bayram kredisi faiz oranları, Odebanksa %1,29’dan başlayan oranlar uygulamaktadır.

İhtiyaç kredisi bazında değerlendirilen bu faiz oranları bayram sonuna ya da bayram öncesine kadar geçerli oranlardır. Kredi faiz oranlarını uygun bulduğunuz ihtiyaç kredisi için bankalardan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın