Burgan Bank’tan Günde 3 Liraya İhtiyaç Kredisi

0

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Kısa vadeli ihtiyaçlarını için kefil göstermeden, ipotek işlemleriyle uğraşmadan kredi çekmek için Burgan Bank ihtiyaç kredisini tercih edebilirsiniz. Kefilsiz bir kredi olan Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi faiz oranı 1,25 olarak belirlenmiştir.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanan kişilerin ödemeleri gereken tahsis ücreti kredinin tutarına göre belirleniyor. Buna göre krediden 3 bin lira olarak faydalanan kişilerin ödemeleri gereken kredi tahsis ücreti 15 liradır.

İhtiyaç kredisi fırsatından faydalanarak almış olduğunuz kredi için esnek ödeme seçenekleri sizlere sunuluyor. Öyle ki aldığınız krediyi geri ödemek için 36 ay vade isteyebiliyorsunuz. Burgan Bank ihtiyaç kredisi için sizlerden gelir belgesi ve çeşitli evraklar talep edilebilir, banka şubelerine uğramanız durumunda bu konuda gerekli bilgiyi alırsınız.

Bankadan 3 bin lira kredi almanız durumunda aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 108 lira oluyor. Bu tutarı güne böldüğünüzde karşınıza 3 lira ile 4 lira arasında bir değer çıkıyor. Bu da demek oluyor ki Burgan Bank ihtiyaç kredisi günde 3 liraya çekebilirsiniz.

Krediyi 36 ayda geri ödemeniz halinde toplamda ödemeniz gereken tutar 3 bin 919 lira olacaktır.

Krediden 10 bin lira ya da 220 bin lira olarak da faydalanabilirsiniz. Ancak en az bin lira kredi çekmeniz gerekiyor. Kefil istenmeyen bu kredinin yıllık maliyet oranı 18,36’dır. Ayrıca banka sizlere krediyi verirken herhangi bir komisyon kesintisi yapmayacaktır. Dolayısıyla 3 bin lira kredi alıp 3 yılda ödeyenler bankaya 919 lira faiz ödemiş olurlar. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın