Garanti Bankası’ndan 50 Bin Lira İhtiyaç Kredisi!

0

Garantiden Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi

Anlık ihtiyaçlarınız için kefil göstermeden, gayrimenkul ipotek etmeden kredi çekmek istiyorsanız ihtiyaç kredisi kampanyalarını takip etmeniz gerekiyor. Zira ihtiyaç kredisi çekmek istediğiniz zaman kefile ya da ipoteğe ihtiyaç duymazsınız. İhtiyaç kredileri genel olarak 10 bin liraya kadar verilirken Garanti Bankası sayesinde tam 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi çekebiliyorsunuz. Bu kredi için ön başvuruyu internetten yapabilir, ardından şubeye giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımızda karşımıza sabit olarak tek bir oran çıkıyor. Bankanın kredi faiz oranı 1,19 olarak belirlenmiştir. Bu krediyi almak isteyenler için belirlenen masrafların toplamı ise 750 liradır.

Bankanın kredi çekerken sizlerden tahsil edeceği 750 liralık masrafın 250 lirası kredi tahsis ücreti, 500 lirası ise sigorta bedelidir. Bu tutarlar 50 bin liralık krediler için geçerlidir. Miktar değişiklik gösterdiğinde limitler de değişiklik gösterecektir. Daha detaylı bir hesaplama işlemi için Garanti web sitesine göz atabilirsiniz.

Garanti bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak 50 bin liralık bir kredi çekmeniz durumunda bunu en fazla 36 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Eğer bu krediyi 36 ay taksitle ödemek isterseniz tüm masraflar hariç aylık olarak ödemeniz gereken ücret 1786 lira olacaktır. Masrafları kredi çekerken peşin vermeniz ya da kredinizden kestirmeniz gerekiyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak 50 bin lira kredi çekmeniz durumunda toplamda ödeyeceğiniz tutar 64 bin 296 liradır. Bu tutara masrafların dahil olmadığını unutmamanız gerekiyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın