HSBC Bankası Konut Kredi Faiz Oranları Düştü

0

Konut alımlarında hareketli dönemlerin yaşandığı zamanlarda bankaların birçoğu hükümet yetkililerin faiz indirimlerine yönelik yaptığı çağrılar neticesinde birçok banka konut kredisi faiz oranlarında indirimler gerçekleştirilmişti.

Özel bankalarında yer aldığı kredi faiz oranları düşüşleriyle HSBC Bankası konut kredi faiz oranları düştü mü? sorusu da, HSBC müşterilerinin akıllarını kurcalamaya başlamıştır. Müşterilerini sevindiren HSBC konut kredi faiz oranları düşürdü.

Konut kredisi faiz oranları %0,99’lara kadar düşen banka, ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi vermektedir. Tüm müşteriler için uygulanacak olan faiz oranları vade süresine göre farklılık arz etmektedir.

Değişen Vadelerde HSBC Konut Kredi Faiz Oranları

Değişen vadeler için farklı kredi faiz oranları bankaca uygulanmaktadır. 96 aylık vade süresine kadar %0,99 faiz oranları uygulayan banka, 96 ay ve 120 ay arasında %1,06’lık oranlarla müşterilerine konut kredisi desteği sağlamaktadır.

Kampanyalı oranlar sadece yeni kredi kullanımlarında geçerli olacak oranlar içermektedir. Kampanyaca geçerli kredi faiz oranları 9 Eylül 2016 tarihine kadar geçerliliğini korumaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Eylül)

Banka vade süreleri 120 aya kadar uzamaktadır böylece bankanın geri ödemelerinde dee 10 yıla varan rahatlık sizlere sunulmaktadır. Bankanın genel konut kredileri için uygulanan faiz oranları %1,15 ve %1,25 arasında seyrederken yapılan bu indirimlerle birlikte, %0,14 ve %0,24 arasında değişen indirimler sizleri karşılamaktadır. Büyük çaplı kredilerde size büyük kazanç sağlayacak konut kredisinin fırsatlarından yararlanmak ve detaylı bilgi edinmek için bankanız ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın