DenizBank Gişe Görevlisi Alımı Yapıyor!

0
DenizBank Gişe Görevlisi Alımı Yapıyor!
DenizBank Gişe Görevlisi Alımı Yapıyor!

Türk Denizciliği’ne finansal katkı sağlaması için kurulan Denizbank’ın lisans hakları aradan geçen uzun yılların ardından 1997 senesinde Zorlu Grubu’na ait olan DenizBank Gişe Görevlisi alımı yapıyor.

600’den fazla şubesi ve 10.000’den fazla çalışanıyla ülkenin en önemli finans markalarından birisi haline gelen DenizBank, müşterilere hizmet alanında hızlı hizmet verebilmek için Gişe Görevlisi alımı yapıyor.

Özel bankalar arasında yapılan büyüklük sıralamalarında 5’inciliğe kadar yükselen DenizBank, şube sayısının artması ile birlikte yenilikçi bankacılık hizmetleri, teknolojik gelişmeler, gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları ve inovasyonlar ile birlikte şubede de büyüme faaliyetlerini sürdürmek için Sivas(Şarkışla) bölgesinde Gişe Görevlisi alımı yapıyor.

DenizBank Gişe Görevlisi için Aranılan Şartlar

DenizBank Gişe Görevlisi için Aranılan Şartlar
DenizBank Gişe Görevlisi için Aranılan Şartlar
  • En az lise mezunu,
  • 1993 ve sonrası doğumlu,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
  • Müşterilerin cari hesap işlemlerinden para yatırma, havale, eft gibi sorumlu olmak,
  • Çek ve senet tahsilatlarını gerçekleştirmek,
  • Fatura tahsilat işlemlerini yapmak,
  • Döviz alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmek.

DenizBank Gişe Görevlisi alımları için son başvuru tarihi 09 Temmuz 2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara ise banka tarafından dönüş sağlanacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-gise-gorevlisi-sivas-sarkisla-1122713
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın