Ana SayfaKredilerHalkbank’tan Girişimcilere 120 Ay Vadeli İşyeri Kredisi

Halkbank’tan Girişimcilere 120 Ay Vadeli İşyeri Kredisi
H

-

Halkbank İşyeri Kredisi

KOSGEB ya da benzeri yerlere başvuru yaptığı halde istediği desteği alamayan girişimciler bankaların işyeri kredisi kampanyalarını değerlendirebilirler. Halkbank sayesinde girişimcilere sunulan işyeri kredisiyle kredi çeken kişilere esnek vade ve ödeme seçenekleri sunuluyor. Bu krediden 100 bin liraya kadar faydalanmak da mümkün.

Halkbank işyeri kredisi için belirlenen güncel kredi faiz oranı 1,29’dur ve Halkbank ihtiyaç kredisiyle aynı orana sahiptir. Bu kredi faiz oranı sabit olmakla beraber miktarlar için bir değişim söz konusu değildir. Yani 10 bin lira kredi alan da 100 bin lira kredi alan da aynı kredi faiz oranından faydalanır.

Halkbank işyeri kredisi için belirlenen vade aralığı 1 ay ile 120 ay arasında değişiyor. Dileyen kişiler vadeyi birer ay arttırmak kaydıyla bu iki değer arasında bir vade seçebilirler. İşyeri kredisine başvurular doğrudan Halkbank şubelerinde yapılmaktadır.

İşyeri kredisi kapsamında krediyi alırken kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Kredi tahsis ücreti için net bir ücret yoktur, ancak her 10 bin lira için en az 50 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Bu da demek oluyor ki 10 bin lira kredi çekenler için tahsis ücreti 50 TL, 50 bin lira kredi çekenler için tahsis ücreti 250 TL, 100 bin lira kredi çekenler için ise tahsis ücreti 500 TL’dir.

100 bin liralık işyeri kredisini 120 ayda ödemek isteyen kişiler bir ayda bin 839 lira öderler. Bu kişiler aldıkları 100 bin liralık kredi için toplamda 220 bin lira geri ödeme yaparlar.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol