Denizbank’tan 50 Bin Lira Taşıt Kredisi Fırsatı

Hayalinizdeki aracı satın almak için yeteri Denizbank taşıt kredisi kampanyasını değerlendirebilirsiniz. Denizbank sayesinde tam 50 bin liraya kadar kredi çekerek istediğiniz aracı satın alabilirsiniz. Üstelik sizlere sunulan esnek ödeme seçenekleriyle krediyi ödemeniz daha da kolaylaşacak.

Denizbank Taşıt Kredisi Kampanyası

Kurban Bayramı’nın yaklaştığı bugünlerde bayrama araçsız girmek istemeyenlerin tercihi taşıt kredileri oldu. Bankaların bayrama özel taşıt kredisi faiz oranı belirlemesi taşıt kredisi faiz oranlarının düşmesini sağladı. Güncel Denizbank taşıt kredisi faiz oranları da eskine nazaran daha düşük.

Denizbank taşıt kredisi faiz oranları banka tarafından 1,27 olarak belirlenmiş. Bu kredi faizi yalnızca sıfır, yani yeni araç satın almak isteyen kişiler için geçerlidir. Zira ikinci el araçlar için farklı bir kampanyaya başvuru yapmanız gerekiyor. Denizbank taşıt kredisine ön başvuru yapmak için bankanın web sitesini kullanabiliyorsunuz.

Denizbank taşıt kredisi 50 bin liraya kadar alınabilir, elbette ki aldığınız aracın piyasa değeri bunun için bir etken olacaktır. Krediyi geri ödemek için ise 36 aya kadar seçebileceğiniz vade seçenekleri yer alıyor. Minimum vade bu kredide 1 ay iken maksimum vade ise 36 ay olarak belirlenmiştir.

Taşıt kredisinden faydalanabilmek için çeşitli işlemler yapılıyor, 3. Şahıslar tarafından yapılan bu işlemlerin masrafları sizlerden tahsil ediliyor. 50 bin lira kredi çeken bir kişi bu masraflar için bankaya 250 lira ödüyor. Masrafı kredi çekerken ya da başvurunuz onaylandığında ödeyebilirsiniz.

50 bin liralık kredi kullanmanız halinde 36 ay vade seçeneğinden faydalanma şansınız bulunuyor. Eğer bu vade seçeneğini uygun görürseniz aylık olarak bankaya 1814 lira ödemeniz gerekir.

Kredi için almış olduğunuz 50 bin liralık tutarın masraf hariç geri ödeme bedeli 65 bin 584 liradır. Yani bankaya fazladan 5 bin 584 lira ödeme yapmanız gerekir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.