Garanti Bankası İstanbul Personel Alımları

0

Garanti Banka İş İlanları

Türkiye’nin ikinci özel bankası konumunda bulunan Garanti, birçok uluslararası iştirake imza atmış başarılı finansal kuruluşlardan bir tanesidir. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerle müşterilerinin beğenisini birçok anlamda kazanmıştır.

Kariyer fırsatlarını da bu bağlamda çalışanları için eşit fırsatlar ve güçlü bir takım ruhu oluşturarak yürütmektedir. Bu noktada banka iş ilanları kapsamında Garanti Bankası İstanbul Personel Alımları gerçekleştirilecektir.

Garanti’nin insan kaynakları politikalarında personel alımı gerçekleştirilecek pozisyon için belirli şartlar da beraberinde gelmektedir. Banka iş ilanında belirttiği pozisyon ise Vergi Politikaları ve Kontrolleri Yönetmeni’dir. Garanti bünyesinde görevlendirilecek bireyler Vergi İşlemleri Yönetimi Birimi’nde işe başlayacaktır.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adayların Microsoft Office programlarına hakim olmalıdır. İş başvurusu yapacak adayların ayrıca Genel Vergi mevzuatı hakkında bilgi sahibi olması beklenmektedir. (Tercihen SMMM Belgesine sahip ya da SMMM stajı başlatılmış olması gereklidir.)

Personel alımı yapan bankanın aradığı diğer nitelikler; Çok iyi derecede İngilizce biliyor olmak, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması ya da en az 2 yıllık tecil yapılmış olması, işinde dikkatli, analitik düşünme becerisine sahip, sonuç odaklı çalışabilen ve iletişim yeteneği güçlü adaylar beklenmektedir.

İş başvurusu gerçekleştirecek adayların ayrıca iş ilanı kapsamında koordinasyon yeteneği de gelişmiş olmalıdır. İş ilanları yer alan bankanın bünyesinde kariyer hedefleyenler için detaylı bilgiyi banka personel alımları sayfasında bulabilirsiniz.

Banka iş ilanında belirtilen iş tanımı için yine ilan sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. İlan için son başvuru tarihi 24 Ekim 2016’dır.

Garanti Bankası İstanbul Personel Alımları, iş başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-vergi-politikalari-ve-kontrolleri-yonetmeni-1638841?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1638841&refno=29983_5100

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın