Akbank KOBİ’lere Özel Kredi

Akbank KOBİ Kredisi

Birçok küçük işletme büyüme evresinde maddi çıkmaza giriyor. Oysa bankaların sunduğu kredi avantajlarından faydalandığınız zaman işletmeniz için gerekli krediyi alabilirsiniz. Ülkemizde faal olarak hizmet veren bankaların tümü KOBİ kredisi kampanyaları oluşturuyor. Bu kredileri hem devlet bankalarından hem de özel bankalardan almanız söz konusudur. Akbank KOBİ kredisi de bu kategoride incelenen kredilerin başında geliyor.

Akbank KOBİ kredisine başvurmak için telefon şubeden ya da Akbank internet sitesinden gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Zira bildiğiniz gibi bu tür kredileri alabilmek için bankalara gerekli evrakları önceden sunmanız gerekiyor. Akbank KOBİ kredisine başvurmadan evvel bu kredi için 299 lira masraf ödemeniz gerektiğinin farkında olmalısınız. Çünkü kredi için belirlenen masraf tutarı 299 liradır.

Akbank KOBİ kredisine ait olan güncel kredi faiz oranı ise 1,30 olarak belirlenmiş. Diğer bankaların aynı kategorideki kredilerine nazaran kredi oranının biraz daha düşük olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda kredinin faiz oranı herkes için aynıdır, kişiye göre değişen bir kredi faiz oranı söz konusu değildir.

50 bin liralık kredi almanız durumunda bu krediyi 1 aydan 36 aya kadar vade seçeneklerinden birini seçerek ödeyebilirsiniz. Kredi için belirlenen maksimum vade seçeneği 36 ay, yani 3 yıldır. Dolayısıyla daha fazla vadeli kredi almanız söz konusu değildir.

50 bin lira kredi alarak bunu ödemek için maksimum vade seçeneğinden faydalanırsanız bir aylık taksitiniz 1767 lira olacaktır. Kredideki bütün taksitlerin eşit olacağını da bilmeniz gerekiyor.

Akbank KOBİ kredisi sayesinde 50 bin lira kredi almanız durumunda bunu geri ödemek için bankaya masraf haricinde 63 bin 920 lira ödeme yapıyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.