Odeabank Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

0

Bankaların bayramda da sunduğu ihtiyaç kredileri fırsatları devam etmektedir. Bankalar bayrama özel olarak indirimli ihtiyaç kredisi ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Odeabank Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası da düzenlenen fırsatlardan bir tanesidir. Kampanya belirlenen ödeme planınca günlük 10 TL’den başlayan taksitlerle gelir belgenize gerek duymaksızın anında kredi hizmeti vermektedir.

Hızlı bir kredi başvurusu için internet sitesinde banka kampanya sayfasından başvurularınızı yapmanız mümkündür. Kesin başvurular veya banka üzerinden başvularınız için nüfus cüzdanınız gereklidir. Bayrama özel ihtiyaç kredisi fırsatındansa 75 yaşına kadar olan müşteriler faydalanabilmektedir.

İnternet üzerinden kredi başvurusu yapanlar için formun doldurulup yollanması halinde kredi başvurusu onaylanırsa, tercihe göre şubeler, satış temsilcileri veya PTT şubelerine yönlendirme söz konusu olabilir. Bankanın faiz oranları %1,29’dan başlamaktadır. 36 aya kadar vade seçeneği bulunan kredinin faiz oranları müşteri skoruna göre artış gösterebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

İhtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranları; %1.29, %1.39, %1.55, %1.65, %1.79 gibi rakamlar içermektedir. 8 bin TL’lik kredi tutarlarları için örnek ödeme planları sizler için banka tarafından oluşturulmuştur. Örnek bir faiz oranı baz alınırsa 8 bin TL’lik kredi için %1,39 faiz oranıyla 36 ay vade süresinde aylık taksitler 397 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5 oranında alınmakta olup 40 TL’dir. Aylık maliyet oranı %1,6985, yıllık toplam maliyet oranıysa %22,3981’dir.

İhtiyaç kredisi kampanyası 24 Ağustos ve 6 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerliliğini korumaktadır. İhtiyaç kredileri ile detaylı bilgileri Odeabank web sitesinden veya şubelerinden alabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın