Abank’tan Bayramda İhtiyaç Kredisi

0

Alternatif Bank olarak da adlandırılan Abank, müşterilerine çeşitli fırsatlar sunan bankalardan bir tanesidir. Yoluna müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak ilerleyen bankanın yeni kampanyaları mevcuttur. İhtiyaç kredileri de bu kapsamda sizlere sunulan fırsatlardandır.

Abank’tan Bayramda İhtiyaç Kredisi ile uygun faiz oranları ve 36 aya varan taksitlerle karşınıza çıkmaktadır.

%1,18’den başlayan faiz oranları içeren banka nakit sıkıntılarınızda sizlere çözümler üretmektedir. Bayramda ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu kredi için yararlanabileceğiniz son tarih 31 Ekim 2016’dır. Kredi başvurusu yapmak isteyenler için Abank şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

İhtiyaç kredisi faiz oranları banka şartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca kredi başvurusu için Abank şubelerinin listesine internet sitesinden ulaşmanız mümkündür. Faiz oranları %1,18 ve %1,21 arasında değişiklik göstermektedir. Banka sizlere ihtiyaç kredileri için 12, 24 ve 36 ay vade sürelerine özel ödeme planları da oluşturmuştur. Sizler için örnek ödeme planlarının birkaçından bahsedilecek olursa;

  • 10 bin TL’lik kredi %1,18’lik faiz oranı ve 24 aylık vade süresiyle aylık taksitler 494 TL’dir. İhtiyaç kredisinin  diğer masrafları 36,72 TL, kredi tahsis ücreti 50 TL ve aylık maliyet oranı %1,46’dır.
  • 20 bin TL’lik kredi %1,18 faiz oranları ve  36 ay vade süresiyle aylık taksitler 713 TL’dir. Kredi için belirtilen diğer masraflar 111,88 TL, kredi tahsis ücreti 100 TL ve aylık maliyet oranıysa %1,45’tir.
İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

İhtiyaç kredileri hakkında ve diğer ödeme planları hakkında detaylı bilgi için kredi kampanyası sayfası ziyaret edilebilir.  

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın