Anadolubank Hazine Operasyon Müdür Yardımcısı Alımı Yapıyor!

0
Anadolubank Hazine Operasyon Müdür Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Genç ve alanında uzmanlaşmaya değer veren Anadolubank hizmet ağını ve portföyündeki müşterilerin yatırımlarını daha da büyütmek amacıyla operasyon alanında da gelişmeye devam ederken Hazine Operasyon Müdür Yardımcısı alımı yapıyor.

İhtiyaç odaklı her türlü hizmeti sağlamak amacıyla “dinamik müşteri ihtiyaç analizleriyle” değişiklikleri yakından izleyen ve ihtiyaçların çözümüne yönelik ürün geliştirme çabalarını da gayretle sürdüren bu yaklaşımla “müşteri odaklı ve çağdaş” bankacılık konusunda ilerleyen Anadolubank operasyon kısımlarında da uzmanlığına önem vermek adına İstanbul(Asya)(Ümraniye) bölgelerinde istihdam etmek üzere Hazine Operasyon Müdür Yardımcısı alımı yapıyor.

Hazine Operasyon Müdür Yardımcısı için Aranılan Şartlar

Hazine Operasyon Müdür Yardımcısı için Aranılan Şartlar
Hazine Operasyon Müdür Yardımcısı için Aranılan Şartlar
 • Lisans mezunu,
 • Hazine Operasyon alanında en az 7 yıl tecrübeli olmak,
 • Pay Piyasası, BAP, VİOP ve Kıymetli Madenler Piyasası ürünlerine ve süreçlerine hakim olmak,
 • Cash Flow ve Nostro yönetiminde tecrübeli olmak,
 • Yatırım Fonu süreçleri ve operasyon süreçlerine hakim olmak,
 • Yurt dışı bankalarla yazışma ve görüşmeleri yönetecek seviyede İngilizce bilmek,
 • En az SPF Düzey 1 Lisans sahibi olmak,
 • MS Office uygulamalarına hakim olmak.

Hazine Operasyon Müdür Yardımcısı Görevleri Nelerdir?

Hazine Operasyon Müdür Yardımcısı Görevleri Nelerdir?
Hazine Operasyon Müdür Yardımcısı Görevleri Nelerdir?
 • Tüm nakit yönetimleriyle birlikte likidite planlaması yapmak ve tahsilat işlemlerini yürütmek,
 • Vergi ödemelerini kontrol ederek, hesap transferleri ve diğer para hareketlerini düzenli gerçekleştirmek için kontrolleri sağlamak,
 • Fonlama gereksinimleri hususunda dikkatli ve zamanında yürütülmesi de dahil olmak üzere günlük nakit yönetimi ve yatırım işlemlerini gerçekleştirmek,
 • Şirketin nakit yatırım stratejisini uygulamak,
 • Ticari mevduat ürün ve hizmetlerini müşterilere açıklamak.

Son başvuru tarihi 10 Temmuz 2021’dir. Banka son başvurunu tarihi değiştirme yetkisine sahiptir. Yayımlanan ilanla ilgili başvuru yapmak ve ilanı detaylı incelemek isteyenler haberin sonunda bulunan bağlantıdan faydalanabilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-hazine-operasyon-mudur-yardimcisi-2768269

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın