Fibabanka Bayram Kredisi Faiz Oranları 1,09’dan Başlıyor!

0

Fibabanka Bayram Kredisi Kampanyası

Bayramın yaklaşmasıyla ortaya çıkan finans ihtiyaçlarınız için kredi çekmeyi düşünüyorsanız güncel bayram kredisi faiz oranlarına göz atmanız gerekiyor. Zira bankalar arasında faiz oranı konusunda uçurumlar olabiliyor. Fibabanka ortalama bir faiz oranıyla müşterilerine bayram kredisi fırsatı sunuyor.

10 bin liraya kadar çektiğiniz kredileri 1 yıl içinde ödemek isterseniz Fibabanka bayram kredisi faiz oranı 1,09 olarak alınıyor. Ancak bu kredi için istediğiniz vade 13-18 ay arasında değişiyorsa kredi faiz oranı 1,18’e, 19-24 ay arasında değişiyorsa 1,31’e, 24-36 ay arasında değişiyorsa 1,34’e yükseliyor. Yani ne kadar vade isterseniz o kadar faiz oranı ödemeniz gerekiyor.

Kredi için belirlenen komisyon, yani tahsis tutarı kredinin yüzde 0,5’idir. Bu da demek oluyor ki 10 bin kredi çekmeniz halinde Fibabanka tarafından sizlerden 50 TL kredi tahsis ücreti alınır.

Fibabanka Bayram kredisi kampanyası sonlu bir kampanyadır, yani bir süre sonra bu paket geçerliliğini yitirecektir. Bu kredi kampanyasından en son 9 Eylül tarihinde faydalanabilirsiniz, sonrasında paket tedavülden kalkacaktır.

Örnek bir hesaplama tablosu oluşturmak gerekirse şunları söyleyebiliriz:

Fibabanka bayram kredisi kampanyasından faydalanarak 5 bin lira kredi alan kişiler 1 aydan 36 aya kadar vade talep edebilirler. Talep edilen vade 12 ay ise kredi faiz oranı 1,09 olacaktır. Bunun için ödenmesi gereken kredi tahsis ücreti 25 lira olarak belirlenmiştir. 45 yaşındaki bir erkek için belirlenen sigorta bedeli ise yıllık 75 liradır. 5 bin lira alarak 12 ayda geri ödemek isteyenlerin aylık 452 lira ödeme yapmaları gerekmektedir. Kredine başvuru yapmak için Fibabanka internet şubesi kullanılabilir. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın